1 barbrzyna

YAMAHA TRB 6P

Sprzedam Szóstke. znakomity instrument,nosi znaki użytkowania, to jeden zpierwszych z tego ...
0 jaklaudiusz

Marshall lampowy VBA400 + bas GMR 6 + kolumna Warwick WCA211- TANIO!!!

Cześć wszystkim, mam do sprzedania trochę sprzętu: Bas GMR 6 strunowy monolit EMG + case Climax ...
0 ziemnior

Yamaha TRB 6 II z roku 2000

Witam! Sprzedaję świetny bas Yamaha TRB 6II z roku 2000, 6 strun, pickupyalnico, aktywna ...
1 d3miurg

ESP LTD B-416 SM lub inne wiosło 6 strunowe

Siema, czy ktoś ma lub ogrywał to wiosło?? Potrzebuję uniwersalnej gitary 6 strunowej, budrzet ...
0 paetz

[KUPĘ] Yamaha TRB

Interesują mnie japońskie modele TRB4,TRB4 II,TRB5,TRB5 II.Szóstki teżmogą być.Korea i ...
0 barbrzyna

YAMAHA TRB6P

Sprzedam Szóstke. znakomity instrument,nosi znaki użytkowania, to jeden zpierwszych z tego ...
7 Humpty Dumpty

Struny do sześciostrunowego basu nastrojonego cały ton w dół

Cześć! Potrzebuję pomocy przy doborze strun. Potrzebuję kompletu strun dobasu sześciostrunowego ...
7 mac83

[SRZEDAM] 6-strunowy Bas firmy H&S

Witam Mam na sprzedaż swoja gitarkę sześciostrunową. ...
0 -CzarodziejSubkontry-

Łukasz Smoliński

Gram na basie od ponad 11 lat. Muzyka – wszelka – pop, rock, art rock, ...
11 Bydluck

6-strunowy bas – strój [możliwe opcje]

Witajcież, Ostatnio moje jestestwo trapi następująca kwestia – czy i ewentualnie jakie są ...
16 Juniorus

Schemat,rysunek techniczny czy jakkolwiek nazwany rysunek szóstki

Witajcie bracia. Od dzisiaj rana przeszukuje internet wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu ...
15 martinuz

5 strun za ok 2000pln [+- 300pln]

Witam, poszukuję basu mającego 5 lub 6 strun, w podanej w tytule cenie.Obecnie jestem ...
79 healfwer

Odpowiedz na Lans w czerwonym futerku – czyli Healfwer 6tka custom zrobiona przez pana Langowskiego [pare ch**owych probek]

Witam serdecznie wszystkich forumowiczow. Dzisiaj zaprezentuje mój nowy nabytek – ...
5 Bamber

Jaki bas do 3600 zł

Witam! tak jak w temacie jakie basy polecacie w tej cenie w grę wchodzą szóstki lubpiątki...
0 frontpass

Zamienię Carvin 6str. fretless

Zamienię Carvin Lb 76 fretless custom na Carvin 5 str. fretless albo Carvin AC50 fretless albo ...
0 frontpass

Zamienię Carvin 6str. fretless na Carvin 5 str. fretless

Zamienię bas Carvin LB 76 fretless na Carvin 5 strunowy fretless albo AC 50fretless (albo music ...
14 hennoh

przeróbka na Bass Akustyczny

nie znalazłem tematu więc pytam, Czy próbował ktoś przerobić jakąś pudłową gitarkę 6str na ...
12 DaniFan

Bass 6 strunowy do 2000-2500 zł

Pytanie tak jak w temacie :D:D co myślicie o tym : ...
22 Mike

Składowe dobrego fretlesa – wasze porady

Witam; Właśnie podjołem decyzję dotyczącą kupna Fretlesa 6 strunowego, jednaknie godze się na ...
20 Ketjow

Bas 6-strunowy do 3000 zł

Jaka jest waszym zdaniem najlepsza opcja? Niepredko będę kupował gitarę alechciałbym się już ...
25 Bass Anonim

[gitara] Langowski Bass 6 strun klon

Gitara jaką recenzuję to niedawno wykonany dla mnie 6 strunowy lutniczy bas.Z recenzją czekałem ...
14 ziel00ny

[gitara] Langowski Bas 6str

Poniższy tekst poświęcę gitarze jaką nabyłem ok. 2 miesięcy temu, tzn.wyrobowi lutniczemu Pana ...
5 Lantisnt

J&D JD-6B

Witam! Chciałbym sobie zakupić bas 5/6 strunowy. Jak myślicie, czy ten bysię nadał? J&D ...
58 rat92

6 strunowy bass

Czy 6 strunowy bass będze dobry na początek przyrzygdy z basem gram naelektryku brata ale ...
0 m_herbu_traby

2 szostki na sprzedaz – Peavey Fury VI, Yamaha trb6II

allegro.pl/item242177368_yamaha_trb6_ii.html ...
15 Asmodeus666

6-strunowy Kramer za 1200zł

allegro.pl/item177880621_kramer_special_edition_6_strun.html Firma Kramer – znacie w ...
13 mycong666

Basik 6 strunowy

Jak myślicie gram na basie od 4 lat wychodzi mi całkiem dobrze przynajmiejtak mi mówili Ci ...
22 Bass Anonim

1xHumbucker

Wie ktoś jak może sprawdzić się opcja zamontowania w basisku 6str1xHumbucker aktywny EMG i nic ...
1 Sobass

futerał na pudło kupię

Jak w temacie. Na akustyczną gitarkę 6str typu jumbo potrzebuję case twardy z tworzywa. Może ...
50 Clayton

Co sądzicie o bassistach grają na bassa 6 – strunowych

Dzisaj postanowiłem zapytac się co sądzicie o basistach co grająn na bassach6 – ...
2 meneler

kciuk w klangu

Cześć, gram na basie poki co dwa miesiace, ale dodam ze wczesniej meczylem 3lata 6 strun ...
8 Damionek

jaki bass

chce sobie kupić 6 strunowy bass i na allegro wypatrzylem dwa ...
13 Bass Anonim

6 strun do wziecia

Cześć, Venson 6str: Deska – Olcha Gryf – Klon Podstruica – Palisander 2 ...