6-strunowe

Share your love:

Steve DiGiorgio

Wg mnie wybitny basista. Gra techniczny thrash/death metal. Uzywa basów…

Gmr 6teczka nówka – w opisie link do próbek

Recenzuję gitarę basową Gmr, na którą czekałem ponad 3 miesiące. Jestem pod wrażeniem jej wyjątkowych cech, takich jak konstrukcja NTB, 35", wybór drewna oraz elektroniki Aguilar.

[gitara] Langowski Bas 6str

W artykule opisuję moje wrażenia i doświadczenia z użytkowania sześciostrunowej gitary basowej marki Langowski. Gitara charakteryzuje się solidnym wykonaniem oraz bardzo dobrym brzmieniem, mimo kilku mankamentów natury estetycznej i technicznej.

Struny flat wound do basu 6-strunowego

Rozważania na temat wyboru strun flat wound do basu 6-strunowego bezprogowego. Autor bada różne możliwości dostosowania strun z zestawów 4- i 5-strunowych oraz poszukuje dedykowanych opcji.

Adam Zieliński

Adam Zieliński, basista zespołu JAMUN, od 1988 roku tworzy muzykę zainspirowaną takimi gigantami jak Tool czy Iron Maiden. W swoim arsenale posiada szeroki zakres wysokiej klasy sprzętu - od basówek Mayones po system bezprzewodowy Line 6.

Łukasz Smoliński

Łukasz Smoliński podzielił się swoją historią muzyczną i wyjaśnił, na jakim sprzęcie gra od ponad 11 lat. Jego erudycja obejmuje szeroki zakres gatunków muzycznych, a liczba koncertów prawie osiągnęła już 400.

kciuk w klangu

Kciuk W Klangu
Gram na basie od dwóch miesięcy i napotykam na problemy z techniką klangu na strunie A. Próbuję różnych pozycji kciuka, lecz nadal poszukuję optymalnego rozwiązania.

Shimmed neck – jak bardzo powinien być odchylony?

Cześć. Od jakiegoś czasu borykam się z problemem regulacji mojej gitary basowej i nie mogę osiągnąć takiego ustawienia jak w moim Ibanezie. Zauważyłem, że gryf w Ibanezie jest idealnie prosty, podczas gdy w mojej szóstce koniec gryfu wychyla się wyżej względem korpusu, co jest efektem stosowania 'shim' - drewnianej podpórki umieszczonej w kieszeni gryfu.

Lewo na prawo, czyli nowy korpus

Kilka lat temu otrzymałem w prezencie 6-strunowy bas marki Brownsville, który okazał się być leworęczny. Teraz chcę zbudować nowy korpus, aby przekształcić go w instrument praworęczny.

Bas 6-strunowy do 3000 zł

Poszukiwanie najlepszego 6-strunowego basu do 3000 zł może być wyzwaniem. Wśród polecanych modeli znajdują się Schecter Stiletto Studio 6, Cort A6, Spector Legend 6 Classic i GMR Bassforce 6 Classic.

[gitara] Langowski Bass 6 strun klon

Recenzuję niezwykłą gitarę basową lutniczą wykonaną przez Zdzisława Langowskiego, 6-strunowy model z klonu. Gitara oferuje wyjątkową jakość wykonania, komfort gry dzięki cienkiemu i niezbyt szerokiemu gryfowi, a także znakomite brzmienie za sprawą elektroniki Bartolini.

6 strunowy bass

6 Strunowy Bass

Czy 6 strunowy bass będze dobry na początek przyrzygdy z…

6 strun

6 Strun

Witam witam, pierwszy post na forum mówcie jak coś nie…

Bas 6-strunowy

Bas 6 Strunowy

Witam wszystkich 🙂 Przymierzam się do przejścia z basu 5-strunowego…

Nowe struny basowe z serii RX od La Bella

La Bella wprowadziła na rynek serię strun basowych RX, dostępną w wersjach ze stali nierdzewnej i powlekaną niklem. Seria ta wyróżnia się lekkością i elastycznością, oferując doskonałą intonację oraz redukcję brzęczenia.

DR Strings prezentuje struny do basu NEON Hi-Def White

DR Strings wprowadza nowy zestaw strun do basu w linii NEON Hi-Def White. Struny charakteryzują się białym kolorem i aktywnością pod czarnym światłem, posiadają również powłokę K3, która wydłuża ich żywotność.

J&D JD-6B

Witam! Chciałbym sobie zakupić bas 5/6 strunowy. Jak myślicie, czy…

1xHumbucker

1xhumbucker

Wie ktoś jak może sprawdzić się opcja zamontowania w basisku…

Co Sadzicie O Bassistach Graja Na Bassa 6 8211 Strunowych
6-strunowe