7 Kapral

Bas Lesliego Edwarda Claypoola

Szesciostrunowy progowiec o wyjątkowo wąskim rozstawie strun, wystrugany dlaLesa przez Carla ...
23 Cieplak

Extra bas 6 – strunowy No Name :D

przerobione z jakiegoś ruskiego akustyka 😛 z extra gryfem 😀 6 strun basowych😀...
16 wertey

Takie tam 6 strun

Co tu dużo pisać… 🙂 Gitara cała z olchy postrunnica wenge pickupy własne z rureczkami ...
33 perz_86

Malinek 6str jesion, jawor, wenge, grusza, heban

nic dodać nic ująć 🙂...
32 wertey

Gmr 6teczka nówka – w opisie link do próbek

Oto gitara na którą czekałem ponad 3 miesiące. Oj długo trwało wybieraniei w końcu gmr. Nie ...
26 Tomas

Steve DiGiorgio

Wg mnie wybitny basista. Gra techniczny thrash/death metal. Uzywa basów 4,5,6 strunowych, ...
8 ziel00ny

ziel00ny & Langowsky #2

ot....
4 JanW31

[WARSZAWA, SPRZEDAM] Bas sześciostrunowy lutniczy Malwood

Link do aukcji allegro: ...
8 Ole

J&D JD-RM6 – miał ktoś styczność ?

Jak w temacie. Szukam niskobudżetowej szóstki na rok-półtora, zanimuzbieram na coś ...
0 Bass Anonim

Mam do sprzedania bas 6-strunowy „Osa”, P.Kamecki

Witam, Przedmiotem sprzedaży jest Osa bas wykonany przez światowej sławy,wrocławskiego lutnika, ...
1 Władek Foltyński

[S/Z] Stambaugh 6 [Mike Pope + Nordstrand] w klimacie Fodery

Cześć! Foderowate arcydzieło z manufaktury z USA. 6 strun. Elektrownia Mike Pope 4band ...
4 WooD11

Sześciostrunowy bas niczym gitarra

Witam, Próbował ktoś stroić swój sześciostrunowy bas niczym gitarę? Możeniekoniecznie jak ...
17 J and D JD110

Shimmed neck – jak bardzo powinien być odchylony?

Cześć. Od jakiegoś czasu ciągle reguluję móją szóstkę i nie mogę jejwyregulować tak jak mojego ...
0 romex

Mam do sprzedania Harley Benton B-650 Black Progressive, Śląsk

6 strun by Harley Benton za drobne pieniądze. Nieźle brzmi, instrumentgrywalny, raczej do ...
0 jrozek2

Poszukuję mój stary bas 6 strun fretless by Mensfeld

Witm. Poszukuję mój stary bas. Był to robiony na zamówienie u Mensfelda6-strunowy fretles, z ...
2 Rogonion

6 strunowy fretless

Cześć. Planuję kupić nową gitarę. 6 strunowy fretless, a ciężko mi sięzdecydować. Mój budżet to ...
0 romex

Mam do sprzedania Efekty ED-1, GUV’NOR, ODB3, BassDriver, 6-tka HB B-650

Czołem Zmieniam koncepcję swojego brzmienia i będę miał na sprzedaż: Marshall GV-2 GUV’NOR, ...
0 majk102

[sprzedane] Yamaha TRB6II MiJ – +case[aukcja]

Cześć, Na sprzedaż mam gitarę basówą, 6 strun, Yamaha TRB6II made in Japan. więcej szczegółów ...
2 Pablos69

[Zamienię] Mayones Slogan 6 strun

(Zamienię) Mayones Slogan 6 strun na porównywalny 5 strun lub tańszy zdopłatą....
1 xJanekx

6 strun

Witam witam, pierwszy post na forum mówcie jak coś nie tak. Szukam basówki 6 strunowej za ok. ...
1 Rob Flyn

[zamienie]Harley Benton B 650 black progressiv

Niestety ale 6 strun mnie przerosło. Basik w stanie idealnym,nowe struny idealnie ustawiony. ...
0 malezet

male zet

Mój sprzęt? 6 strun...
7 Castiel

Bas 6-strunowy

Witam wszystkich 🙂 Przymierzam się do przejścia z basu 5-strunowego na bas 6-strunowy zewzględu ...
1 beatdeath

...
2 beatdeath

[ :]] Gitara basowa bas HK 6 strun

allegro.pl/gitara-basowa-bas-hk-6-strun-i5170720088.html mogę zamienić na fretless 5 lub 6 lub ...
1 carlito321

Mam do sprzedania Lutniczy bas sześciostrunowy Wiesława Długosza [podlaskie]

Witam Sprzedam świetny bas sześciostrunowy autorstwa Wiesława Długosza zKraśnika. Konstrukcja ...
0 Archaon

Chcę kupić ciekawą szóstkę

Jak w temacie z tym, że raczej szukam ludzi, którzy jeszcze nie są do końca zdecydowani ...
1 Silkeborg

Mam do sprzedania Jolana Diamant Bas – Baryton 6 strun jak Les Paul

www.iv.pl/images/65074405165911294914.jpg Jolana Diamant Bas 30″ przerobiona na wzór ...
2 bombel1717

Mam do sprzedania Bas Langowski 6 strun Łódź

Po ponad 4 latach wspólnych przygód sprzedam bas od Pana Langowskiego Specyfikacja: 6 strun ...
1 zloty23

Chcę kupić Leworęczna basoofka 5 lub 6.

Witam. Chętnie kupie leworęczny bas, najlepiej 6 strunowy (może być fretless)ewentualnie ...
0 Sporovicz

Mam do sprzedania Harley benton b600 6 strun TAAANIOOO!!!

Mam do sprzedania bas 6 strunowy Harley Benton B600. Gitarka wyregulowana domax możliwości. ...
0 WarWithin

Adam Zieliński

W zespole JAMUN www.jamun.pl Głównie rock, heavy metal, progressive. Inspiracje: Tool, Dream ...
4 popik10

Archtop bas – pytanie o konstrukcję

Właśnie zbliżam się do końca projektu gitarki 6-tki archtop. Ale zaczął mi chodzić po głowie ...
4 hummelix

Struny do edrop – bas 6 strun. jakie?

Witam, użyłem wujka google, wyszukiwarki i nie znalazłem konkretnej odpowiedzi nanurtujące mnie ...
11 Pablos69

Mam do sprzedania LTD D-6

Sprzedam www.guitarcenter.pl/catalog/bas/basy/6-strunowe/esp-ltd-d-6-ns. Stan b. dobry, ...
0 Kristof

Marleaux Consat Custom 6 for sejl

Witam, na sprzedaż mój sześciostrunowy Marleaux ...
0 manolo

[Zamienię ]na szóstkę lub ciekawą piątkę – Kay SG

Hej , Mam na wymianę bas firmy KAY jest to model K-2 lata 70/80 wyprodukowany w USA. Chcę ...
1 Jerzyk

Brownsville ub 600 leworęczny

Witam. Mam do sprzedania Bass sześciostrunowy Amerykańskiej marki Brownsville ub600. Jest to ...
1 Pieszczoch86

edit Mam do sprzedania Kania Bass 6str

Witam Sprzedam lub zamienię na fenderka(greco lub tokai)nawet z dopłatą z mojejstrony. Co do ...
0 mahabresq

Mam do sprzedania Przystawki i preamp do 7 lub 6 strunowego basu

Na sprzedaż zestaw składający się z: – 2 pasywnych pickupów basowych G&B co. – ...
0 bassacrator

Mam do sprzedania Zawodowy fretless Fbass BNF 6str.

Witam, mam do sprzedania takie światowe cacko —-> ...
20 Rob Flyn

[zamienie] Mayo Jabba

Jak w temacie. Tylko 6 strun mnie interesuje jeśli chodzi o wymiane w razie pytan zapraszam na priva...
3 tinez

Mam do sprzedania Mayones Patriot Custom 6-strunowy

Witam!, wszystkie szczegóły na tablicy...
0 boniek02

Chcę kupić Bas 5-6 strunowy za +/- 1000 zł

Jak w temacie, najlepiej okolice Warszawy lub północne mazowsze, żeby dałoradę ograć przed ...
2 LoKy94

Chcę kupić Bass 5 lub 6 strunowy za +/- 1600 zł

Witam tak jak w temacie poszukuje jakiegoś basu 5 lub 6 strunowego ( Jakieś dobre 4 też mogą ...
5 slv

Struny flat wound do basu 6-strunowego

Cześć, Przymierzam się do zakupu 6-strunowego basu bezprogowego i zacząłem badaćtemat strun do ...
9 Jerzyk

Lewo na prawo, czyli nowy korpus

Witam. Kilka lat temu dostałem w prezencie 6-strunowy bass markibrownsville – raczej ...
9 Usiek

Chcę kupić bas 5 lub 6 strun, do 2 tys. zł

Witam, jak w tytule kupię używany bas 5- lub 6-strunowy. Cena jaka mnie interesuje to max ...
8 bassharvest

6 strunowy Fanndec Fretless 6 Custom, obniżam do 1100zl PILNE

6 strunowy bas Fanndec Fretless 6 Custom Bas jest w stanie idealnym, bez rys obić itd. Mozna ...
1 barbrzyna

YAMAHA TRB 6P

Sprzedam Szóstke. znakomity instrument,nosi znaki użytkowania, to jeden zpierwszych z tego ...