5 szczyrzuja

Sire V7/V3 – potrzebuję ograć

Chciałbym zapoznać się z ta gitarą 4 czy 5, wszystko jedno. Gdyby znalazł się ktoś z okolic ...
0 suszpl

Ibanez BTB 405 QM head * kolumna

Jak w temacie gitara Ibanez BTB 405 QM z pokrowcem i strap lockami Warwicka (bez paska). ...
14 maup

Precel piątka – czy to dobry pomysł?

Chodzi za mną precel. Od zawsze grałem na układzie JB i było mi z tym dobrze ale nosowe ...
0 Zachy

[Sprzedam] Ibanez SR705 TK

Ibanez SR705 to wysokiej klasy gitara basowa 5-cio strunowa Gryf Jatoba/ Bubinga Korpus mahoń/ ...
8 ulek

Nowy nabytek – Ibanez SR305 IPT i wymiana uszkodzonego mostka

Ponieważ Basoofka przez jakiś czas była "nieczynna" nie miałem się jak pochwalić ...
67 Bass Anonim

Langowski JazzBass 5str PapaBear Blondyna2

Słówko wstępu W mojej głowie kwitną kwiaty, a świat mieni się tysiącem barw i ...
25 Klejpull

Witek!

Bas od Witkowskiego, czyli to czym się bawię od miesiąca 🙂 5 strunowy precission bass kolor ...
9 Adam Markowski

Music Man Sting Ray 5 rok 2005

Najpiekniejszy bas 5 strunowy na swiecie 🙂 ps jak dla mnie 🙂...
3 wizard

Santana Jazz Bass MiJ + Handbox Fortec 150

No więc tak, kilka dni temu zamieniłem mojego meksykańskiego,pięciostrunowego Jazz Bassa na ...
13 czarnuch

Nowy nabytek. Langowski 4.

Generalnie miałem dylemat czy decydowac się na piątke, czy pozostać przyczwórce. Wybór padl na ...
0 lukaszcze

Cort C5Z

Co dużo mówić, 5 strunowy Cort, po małym tuningu....
15 Natallis

pierwsze, pięciostrunowe dziecko Natallis;]

yea, w końcu:P macie i się cieszcie;]...
27 kidnoise

Yamaha TRB-5

No i przyszła! To mój pierwszy 5 strunowy bas a mimo tego bardzo szybko udało mi się ...
0 Wladek

[S/Z] Fachowy bas akustyczny 5 str/ Boulder Creek

Cześć! Rozważam sprzedaż lub zamianę, bas akustyczny Boulder Creek, 5 strun, ...
0 Pan Myszor

Mam do sprzedania 5 strunowy bas akustyczny Boulder Creek / Moog Little Phatty II

Cześć! Sprzedam: Fachowy, pięciostrunowy bas akustyczny Boulder Creek EBR-3 5N,progowy. ...
0 Happy Wafelek

[Stolica+okolica] Zespół szuka basisty

Multigatunkowe ciężkie granie z jajem, preferowane 5 strun, poniżej link do grajlisty z demo i ...
1 Rezik

Chcę kupić bas piątkę

Szukam przyzwoitego wiosła z pięcioma strunami. Najlepiej z układem H-H. Cena do 2000. Jakieś ...
3 Rezik

Mayones Forum Pi sprzedaż / zamiana

Witam.Sprzedam Mayones’a Forum Pi czwórkę lub zamienię się na jakąś piątkę w podobnej ...
0 KoniK

Mam do sprzedania Bas lutnczy 5 strun fretless Wiącek [TARNOW]

Dzien dobry!! Mam do sprzedania swietne wioslo, zrobione na moje zamowienie w 2006 roku u ...
2 Qbns

PICKUP: Single Coil do 5tki.

Mam Jazzopodobny, pięciostrunny bass, do którego potrzebuję wymienić pickupgryfowy. Obecny ...
0 lobisomem

Mam do sprzedania G&L L-2500 Tribute [Nowy Targ]

Sprzedam bas 5 strunowy, G&L L2500 Tribute. Bas rozegrany i ustawiony.Kupiony w Niemczech ...
0 DerErsatz

Chcę kupić gitara 5 strun, najlepiej jazz, 3k… 3.5k zł

Nieaktualne, proszę moderację o usunięcie tematu....
25 Macior

Bas 5-strunowy na chałtury itp – jaki?

Cześć Wszystkim! Chciałbym poradzić się Was jaki kupić bas na chałtury,5-strunowy? Najlepiej ...
0 jacawraca

Chcę kupić struny Tapewound do 5-tki

Jak w tytule, kupię nowe tapewoundy do 5-tki, preferowane d’addario lub LaBella, ma ktoś ...
0 krzysiekheros

Gitara basowa Ibanez SR 705 SDGR 5-strun

Witam serdecznie.Przedmiotem sprzedaży jest gitara basowa Ibanez SR 705,zserii SDGR. Kupiłem ją ...
1 laszel

Mam do sprzedania Fender Am Std Precision 5 strunowy

Pieciostrunowy amerykanski precel. Stan idealny. Licytacja od 4870. Mozna ogracw Krakowie. ...
10 Bass Anonim

Ibanez vs Fender vs Warwick

Hello! Mam do wyboru 5 basówek ...
0 tomciof

Jak w temacie, sprzedam, 5 strun, wklejany gryf, bardzo wygodny, pickupybartollini rozpinane na ...
2 DARGOV

Mam do sprzedania / zamienie Mayones Comodous 5 fretless

Piękny fretless Mayones. Sprzedam lub zamienię na jakąś fajną piatkęprogową W razie pytań ...
0 DreadRock

Chcę kupić Gitarę basową 5-strunową obojętnie jaką

Cześć, potrzebuję 5-strunowego basu do pogrania na sucho w domu. Może byćz uszkodzoną ...
0 mariotd

Mam do sprzedania przystawki do gitary basowej 5 strun EMG 40HZ / Schecter / humbuckery

Na sprzedaż mam komplet przetworników: 1) EMG 40HZ. Są dedykowane do basów 5 strunowych. Jeden ...
0 Bass Anonim

[zamienie] bas 5tka na combo paczke

Chetnie zamienie bas Peavey zephyr 5 na combo lub paczkę. Może być zdopłatą. Dla ...
0 Diaboł Boruta

Ibanez BTB 405 z tjuningiem optycznym :D

Sprzedam basiwo, Ibanez BTB 405, 5 strun, stan – brać i grać, gitarkaustawiona do ...
0 topti

Witwicki 5-strunowy fretless bas

allegro.pl/gitara-basowa-witwicki-5-strunowy-fretless-bas-i6238191040.html#thumb/8 Niech ktoś ...
2 Pablos69

[Zamienię] Mayones Slogan 6 strun

(Zamienię) Mayones Slogan 6 strun na porównywalny 5 strun lub tańszy zdopłatą....
28 Siara_iwj

Pięć strun – nowoczesna Yamaha vs. klasyczny Sandberg.

Witam. Postanowiłem kupić pięciostrunowy bas. Gitary, które zostały mi do wyboru są bardzo ...
0 kolorulez

Mam do sprzedania / ZAMIENIĘ Precision Bass + SPB-3 + Badass II

Witam, sprzedam lub zamienię na jakąś piątkę Squiera P-basa po dużychprzeróbkach. Szczegóły w ...
2 Landmine

Zamienię/ew. Mam do sprzedania Ibanez BTB555

Zakupiłem bas 5-strunowy marki Ibanez BTB555. Gitara sympatyczna, odpowiadamoim potrzebom. ...
0 drzeyewski

SPRZEDAM/ZAMIENIĘ Gitarę ESP LTD B205SM

Witam Chcę się pozbyć 5 strunowego basu ESP LTD B205SM Natural Stain. Zakupiony został w ...
1 falconjump11

Chcę kupić bas 5 strunowy.

Witam Kupie jakiegoś używanego pięciostrunowca. Menzura 34/35. Najlepiej jakiegoś Spectora/ESP ...
1 OMSON

Obudowa przetwornika Music Man 5 string

Gdzie mogę dostać obudowę przetwornika MM do piątki (najlepiej zakrytą ibez uszu)?...
0 kolorulez

[ZAMIENIĘ] Yamaha TRB1005

Rozważę propozycje zamiany mojej Yamahy TRB1005 na inną piątkę. Bas bardzozadbany, stan niemal ...
0 Happy Wafelky

[STOLICA+OKOLICA] Zespół szuka basisty

Nowo powstała kapela z okolicy stolicy szuka basistki/basisty. Wymagamy basu 5 strunowego ...
0 mzmudek

Mam do sprzedania Struny do piątki 40-120, 45-135, 40-125

Na sprzedaż komplety strun do piątki. Wszystkie używane. Niestety nie jestemw stanie powiedzieć ...
0 plumkacz

[KUPIĘ] Bas 5-strunowy – najlepiej kopia MM lub Dimension [mogą być budżetówki squier deluxe dim lub SUB] z WAWY i okolic

Temat wyczerpuje wątek 🙂 Zapraszam do kontaktu zainteresowanych z Warszawy i okolic. Możliwa ...
0 karolflk

Chcę kupić Gitarę squier jazz bass VM 5 strun

Jak w temacie. Zależy mi, żeby miała przystawki Duncan Designed....
8 lechu555

Sterling SUB 5 vs Squier VM 5 – pytanie do posiadaczy

Witam. Jako, że od dawna planuje przeprowadzkę na piątkę, mam dylemat związany zwyborem (a ten ...
0 Sellek

Zamienię Yamaha RBX 774 na 5 strunowego Spectora [ z możliwością dopłaty]

Tak jak w temacie, potrzebuję 5 strunowego basu i zakochałem sę w marceSpector, szczególnie ...
0 Savek

Sławek

W 1991 roku gitarowy start. W 2005 roku kupiłem swój pierwszy bas Cort ActionBass (5 strun). ...
0 zdychawka

przetworniki do P-bass 5-strunowego

Kupię set przetworników do pięciostrunowego P-Bass. Mogą być oczywiścieużywane, ale sprawne....