0 kamil.rzeznik

Zabezpieczenie autografu na basie

Witam serdecznie. Podpowiedzcie mi, jak zabezpieczyćpodpisaną na korpusie gitarę basową ...
4 Jakub

Wygodny i smukły gryf.

Witajcie!Bardzo powoli zaczynam się przymierzać do zmiany gitary. Bez fajerwerków (gram ...
0 Capricorn777

Greco rb-700 Rickenbacker

Rewelacyjna kopia Ricka, rocznik `78. Stan jak na swój wiek igła – niewielkie ...
1 Rioderic

Czysty gryf za przystępną cenę?

Witam wszystkich, otóż mam zamiar złożyć własnego builda, do którego potrzebnyby ...
0 basowyjohny

Nowy wzmacniacz head +paka pytania

witam wszystkich 🙂 planuje kupić nowy wzmacniacz ale mam pełno pytań w związku z tym , gdyż ...
0 enepeproductionz

Jaki to model gitary basowej Mayones

Witam, Jaki model mayones? zakupiłem gitarę basową Mayones, niestety sprzedający nie wie, co to ...
0 palik

Poleca się zaopatrzyć w koreczki serowe przed odsłuchaniem

Jeśli ktoś oglądał Allo Allo to wie o co kamą. Wpis testujący nowe funkcje basoofki – tym ...
0 blackPawel

Harley Benton B-450 White Progressive Serie 400 zł

Sprzedam bass Harley Benton B-450 White Progressive Serie. Kupiony od osoby prywatnej jako ...
2 bartazel

Drop C, na basie 4-strunowym. Jaki set wybrać?

Witam. 🙂 Na wstępie zaznaczam – widziałem, że są posty, pod które mogę się ...
0 konradc

Orange OBC 410 + Acoustic 220 + Fender PB Mike Dirnt

Jako, że od jakiegoś czasu gram dużo mniej, czas się pozbyć części sprzętu, który stoi ...
0 Dex

Sprzedam/Zamienię – Fernandes MV-65NS Nikki Sixx Reversed T-bird MiJ 1991

Sprzedam Fernandes’a MV-65NS Nikki Sixx Reversed T-bird MiJ 1991. – korpus z lipy – klonowy ...
4 zielony666

Green Street EP – mój nowy band

Siema Basoofkowicze! Zapraszam do obczajenia mojego nowego bandu – Green ...
5 szczyrzuja

Sire V7/V3 – potrzebuję ograć

Chciałbym zapoznać się z ta gitarą 4 czy 5, wszystko jedno. Gdyby znalazł się ktoś z okolic ...
5 Maciek0605

Przyzwoity Jazz Bass do 2000 zł.

Witam. Od jakiegoś czasu poszukuję Jazz Bass’a (albo czegoś z 2 singlami), używanego do ...
14 DonieDarko

VIG Cobra Satin Natural

Dane sklepowe : * 4-strunowa * Korpus mahoniowy Massive * Przeplatana, 5-pasmowa szyjka mahoń/ ...
4 AgiosDaimon

Wymiana przetworników w gitarze Traben Array Attack.

Witam. Jestem posiadaczem gitary Traben Array Attack, wersja 4 strunowa. Gitarabrzmi bardzo ...
3 Rezik

Mayones Forum Pi sprzedaż / zamiana

Witam.Sprzedam Mayones’a Forum Pi czwórkę lub zamienię się na jakąś piątkę w podobnej ...
0 tapchan

Tapchan

Jestem grubasistą 🙂 Aktualnie na tapecie: Fabula Rasa | MamyPrąd | Bullfinch ...
3 bshop

ZAMIENIĘ – 5 str na 4

Zamienię Spectora Legend Classic 5 na ciekawą czwórkę podobnej klasy. Mogęteż ewentualnie dopłacić....
0 bshop

[ZAMIENIĘ] Spector Legend Classic 5

Spector Legend Classic 5 – rozważam wymianę na ciekawą czwórkę....
0 Trichome777

Warwick RockBass Fortress 4 + Rockcase

Witam, na sprzedaż gitara basowa Warwick RockBass Fortress 4 strunowa wraz zRockcasem. Wiosło ...
0 tevek

Mam do sprzedania Ibanez SRX360-Bk + EBS Classic Session 120 [Warszawa,Płock]

Witam, sprzedam gitarę basowa 4 strunowa Ibanez SRX 360-Bk wraz z Combem Ebs ClassicSession 120 ...
11 Wojcik0602

Niedroga ‚czwórka’ o wąskim rozstawie strun?

Sprawa wygląda tak: mam zamiar poszerzenia mojego arsenału basowego (czyliVintage ...
1 w2xod

Mam do sprzedania aktywne – piatkę i czwórkę

cort GB35A 3TS – 700zł ESP LTD F-104 – 900zł...
0 tomciof

Bezprogową czwórkę KUPIĘ

Najchętniej jazz bass, dobrze jak heban bez kresek itd. Tylko czwórka. tomasz.fas@gmail.com...
0 matexxx

Mam do sprzedania lub zamienie: gitara SX P-Bass 4-strunowa

Witam, Sprzedam lub zamienie bas marki SX, model Precision Bass. Uzywany, ale w bardzodobrym ...
4 skowronek112

Chcę kupić Bass Leworęczny do 3000zł

Witam, Kupię bass leworęczny (najlepiej używany) czwórkę lub piątkę. Mam zamiarna to ...
3 Rob Flyn

[niaktualne]Yamaha RBX 775

Zamienie na czwórke najlepiej ferdka jazz bassa.Spectora Rex Basik i efekcik w pełni sprawne. ...
2 BurzGash

Problem z nastrojeniem 5strun

Witam mam problem zaczynając od początku : miałem gitarę 4 strunową którą stroiłem do C G C F ...
0 sVist

sVist

Ex KETHA bass player \m/Gram od 1995-10-01 Mój sprzęt? Wcześniej HOHNER B-Bass Professional ...
0 omlet

Chcę kupić bas czwórkę NTB

Jak w temacie – kupię bas 4 strunowy, NTB, najlepiej z aktywnym preampem. Nie Chiny, bez ...
15 quantor

Klucze do Ibanez Soundgear

Witam. Moja gita (Ibanez Soundgear, czwórka) miała wypadek i w efekcie uwalonyzostał jeden ...
0 AgiosDaimon

Krzysztof

Mój sprzęt? Traben Array Attack 4 strunowa kolor Black Burl Fender Rumble 75W W planie wymiana ...
0 nebuso

Gramy i akordy na bas

C-dur Gama C-durr ...
3 Wioślarz

Ogram sprzęt Kielce

Ogram w okolicy Kielc następujące wiosła: MusicMan StingRay wersja 5 albo 4-strunowa Mayonesy ...
0 Abaddon19

[KUPIĘ] Gitarę basową do 600zł z Warszawy.

Najlepiej 4-strunowa. Mogę również kupić razem z basem wzmacniacz do 300zł. Tylko odbiór osobisty....
1 Swider96

Mam do sprzedania FLAME MMX-4 [MUSICMAN OD MAYONESA]

Sprzedam gitarę basówą Flame MMX-4. Jest to 4 strunowa kopia basu Music Man zdodatkową ...
0 jacor1966

Mam do sprzedania Gitara basowa Washburn T14 blk

Hej Do sprzedania gitara basowa 4 strunowa Washburn T 14 black . Stan bardzo dobry. Więcej info ...
0 gitarnick

[Zamienię] Cort GB – 5 Custom

Tak jak wyżej rozważę zamianę wiosła na jakąś tańszą czwórkę zdopłatą z Twojej strony. Link do ...
3 LucidDreamer

Mam do sprzedania Mayones Forum Pi

Witam, mam na sprzedaż następującego basa: Gitara basowa Mayones Forum Pi 4 strunowa (model z ...
2 Abaddon19

KUPIĘ używaną gitarę basową 4-strunową do 600 zł

Najlepiej ogłoszenia z Warszawy lub okolic....
0 johnyvaughan

Mam do sprzedania Peavey International Series

PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST 4 STRUNOWA GITARA BASOWA Peavey INTERNATIONALSERIES. GITARA W BARDZO ...
0 hanusiak

Mam do sprzedania Bas 4-ke+ gratisy

Sprzedam Gitarę basówą, 4 strunową. Zrobiona z podzespołów kupionych naallegro, elektronika ...
0 Drobny

Chcę kupić Ibanez BTB 4 struny

witam kupie Ibaneza BTB czworke, najchetniej BTB400QM, w dobym stanie im blizej slaska tym ...
0 Silkeborg

Mam do sprzedania Dean Demonator – bas czwórka + futerał – Zabrze, Katowice

allegro.pl/dean-demonator-bass-bas-jak-gibson-thunderbird-i2778672530.html Tak jak powyżej, ...
4 MatiBas

Chcę kupić Gitarę basową 5 lub 4 strunową.2600zł

Najbardziej zależy mi na Mayonesach,Gmrach, Rozwarze każdą propozycje....
1 karolflk

Chcę kupić Fendera

W najbliższym czasie będę przymierzał się do wymiany basu. Interesuje mniejazz bass czwórka, ...
5 68mustang

roger waters – comfortably numb ?

Czy ktoś wie jak Waters gra Comfortably Numb? Bo zawsze go widzę z czwórkąa tam się wg mnie ...
4 Pit

Wymienie Warwick Rockbass Corvette Basic 5 A SB na jakąś fajną czwórkę

Basik w dobrym stanie w niektorych miejscach obita, najchetniej się wymienie naterenie Poznania ...
12 Kamyk_

Niedzialajacy przetwornik

Mam gitarkę Cort Action Bass 4 strunowa w pasywie. Glupio się przyznac aledopiero ostatnio ...