WROCŁAW - SKRADZIONO SPRZĘT W BIAŁY DZIEŃ!

5 odpowiedzi [Ostatni wpis]

UWAGA! SKRADZIONO MI SPRZĘT! Dzisiaj (06.07.2017) między godzinami 8 - 16 przy ulicy Manganowej we Wrocławiu (przy nasypie kolejowym na przeciwko wjazdu na osiedle strzeżone) skradziono mi sprzęt z samochodu. Śmieszek wybił mi szybę i zawinął z fotela 2 torby na ramię (beżowa parciana oraz brązowa "skórzana"), w których miałem takie sprzęty: - wzmacniacz Ampeg PF500, nr seryjny: PF500EUCPFX0139; - efekt Electro-Harmonix Bass Blogger; - stroik Korg DT-10. (niestety nie mam zdjęcia) - kable i inne mniejsze basowe graty. Wiem, że szanse na odzyskanie tych rzeczy są nikłe, jednak bardzo proszę o pomoc. Sprzęt mi jest bardzo potrzebny, ponieważ po części utrzymuję się właśnie z koncertów, a niestety nie stać mnie na kupno nowego wzmacniacza i efektów. Zostałem okradziony akurat gdy mam sporo grania, więc tym bardziej jest mi to potrzebne. Złodzieju, jeśli to czytasz: za takie skurwysyństwo chętnie połamałbym Ci ręce i wydłubał gałki oczne, a do oczodołów wsypał soli, ale jeśli masz choć trochę godności, zwróć graty i będzie po sprawie. Jeśli ktoś gdzieś trafi na jakiś ślad na allegro, olx, w lombardzie, czy u jakiegoś ziomka, proszę o kontakt: Tel.:666 840 069 E-mail: juras242@gmail.com. Nie jestem specjalnie przy hajsie, ale za pomoc w odzyskaniu gratów stawiam dobrą flaszkę!

Sposób wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zachowaj ustawienia", by wprowadzić zmiany.

Przykre :( Mam nadzieję, że ekipa zwróci uwagę na okazje na OLX, Allegro i "nowych" na grupach na FB. Ja na pewno zwrócę :) Pozdroofka RomekS

Dzięki wielkie! Póki co cisza, ale jeszcze nie minął tydzień, a jeśli złodziej jest trochę łebski, to będzie czekał z wystawieniem.

Raczej bedzie czekal :/ ale nie przejmuj sie kiedys znajomym obrobili salkę prób i sprzet znalazl sie po jakims rok czy nawet 2 latach.A goscie byli tacy "łebscy" ,że ukradli sprzet w mojej miejscowości i sprzedali w tej samej.

Przyklejam na głównej.


Granie na basie jest do chrzanu! Naucz się czegoś pożytecznego, naucz się
gotować!:https://www.basoofka.net/gotuj-z-kapralem

" );

Witam. Ta kradzież to dowód na to, aby NICZEGO nie wozić na kanapie auta, tylko w bagażniku, oczywiście, gdy auto na to pozwala!Drugą metodą jest przykrycie bagażu kocem lub jakąś narzutą, ale to też jest ryzyko.