Poważnie chory basista i jego rodzina w potrzebie!!! Koncert charytatywny!!!

16 odpowiedzi [Ostatni wpis]

Panowie. I Panie.

Mój kumpel, bardzo dobry basista, wspaniały, bardzo sympatyczny człowiek, Rafał Duszyński z zespołu Mohers Band jest poważnie chory. Leży w szpitalu we Wrocławiu. Ma raka. Niestety ubezpieczyciel dał DUPY i jego rodzina jest w finansowych tarapatach. 19 czerwca więc odbędzie się koncert charytatywny z którego cały dochód zostanie przeznaczony na pomoc rodzinie Rafała. Koncert odbędzie się w Lubinie na Dolnym śląsku w klubie muzycznym Pod Muzami w Centrum Kultury Muza (Rafał grał tu wielokrotnie koncerty). Wstęp będzie kosztował 20zł, a wystąpi kilka zespołów z Lubina:
FixUp, Nervokaina, The Liverpool (ostatni to jest skład praktycznie z całej Polski, w tym z Lubina a specjalizują się w coverach Beatlesów), a jako specjalna gwiazda - Obstawa Prezydenta.
Jak by ktoś z szanownych forumowiczów chciał przybyć na koncert, to zapraszam (nie mam nic wspólnego z organizacją koncertu, ale uważam Rafała za dobrego kumpla, więc wrzucam tu info).
Szczegółowe informacje tutaj:

https://www.facebook.com/events/1404249569903932/

Aha. A tu możecie zobaczyć Rafała na scenie:

https://www.youtube.com/watch?v=9ce4Pu66I5Y

Tu dodatkowo śpiewa:

https://www.youtube.com/watch?v=3e5tuV8fhbI


Pozdrawiam.
Ajgor.

Bas Fender Modern Player Jazz Bass Satin sunburst, Bas Fernandes PJR45, combo Laney Pro-Bass 150W. Combo Ampeg BA-108. Ampeg SVT 3 PRO. Hartke 410XL, Hartke 115VX.

http://ampegforum.tk - forum użytkowników sprzętu firmy Ampeg

" );

Sposób wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zachowaj ustawienia", by wprowadzić zmiany.
Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zachowaj ustawienia", by wprowadzić zmiany.

sprzedać Fendera MiA + Ampega SVT2 PRO i 410HLF najlepiej na aukcji charytatywnej. Jak wyzdrowieje - czego życzę, to się odkupi.

w takich sprawach takie rady są nie na miejscu


E A D G

" );

Beatdeath - osobiście żartuję z wszystkiego i nigdy się od praktycznych rad nie powstrzymuję (nawet tak "oryginalnych" tak Twoja), niemniej jednak o takie pieniądze raczej by ubezpieczyciel nie wojował, i sprzedaż tego sprzętu za ułamek wartości (bo jak mniemam, na normalną wycenę i czekanie na sprzedaż czasu brak) jest co najmniej "kiepskim" pomysłem ;-). Do meritum - za daleko na wizytę mam, ale mam nadzieję, że i publika dopisze, i kolega do zdrowia wróci.


Vintage V1005 - Cry Baby 105Q - Polish Love - Behringer BCH100 - Behringer DR100 - Eden WTDI - Taurus BL12.

" );

Wszyscy mamy taką nadzieję. Dzięki za dobre słowo w imieniu Rafała.

edit - nie chce mi się nawet odpowiadać na złośliwości

A co to ma do rzeczy? Po prostu za takiego fendera w kilka dni nie dostaniesz połowy tego, co można dostać za bilety na takim koncercie. Zawsze musi się znaleźć jakiś wygadany... ech.. A to polska właśnie. Ja nie pytałem o radę, skąd wziąć kasę tylko zaprosiłem na koncert. Trzeba było się w ogóle nie odzywać zamiast pokazywać taką kulturę

Teraz modne są na facebooku wydarzenia typu "Harmonogram imprez w Lubinie na lato 2015", dużo ludzi tam dołącza, polecam tam coś takiego wrzucić, na pewno niejeden człowiek weźmie sobie do serca i przyjdzie, a i na pewno znajdą się tacy którzy po prostu będą się chcieli pobawić.


Robson

" );

Jak można pomóc bez wstawiania sie na koncercie?
Może jakies aukcje charytatywne. Mam kilka rzeczy które mógłbym wystawić.


grohu

" );

W tej chwili Kuba - organizator koncertu i siostrzeniec chorego Rafcia (i jednoczesnie gitarzysta który z Rafiem gra) na razie koncentruje się na koncercie. Inne formy w planach, ale na razie chyba nic nie załatwiał. Jak by co, podaję kontakt do niego na Facebooku:

https://www.facebook.com/chomiak.kuba?fref=ts

Można do niego zagadać.

aktualnie przez facbookową giełde sprzedaje nowe struny, jak sie skonczy bez hejtów to wrzuce heada bosiwego Marshall DBS 7200 z którym jestem razem od 15 lat ;)

https://www.facebook.com/groups/350382674999027/828865430484080/...

Przepraszam, że nie odpisałem ale przyznaję, że nie zaglądałem tu przez kilka dni. Piękny gest :)
Wczoraj odbył się koncert dla Rafała. Oczywiście byłem tam. Powiem tak: koncert przeszedł oczekiwania wszystkich. Ludzi było tylu, że zabrakło krzeseł i masa osób musiała stać, ale nikt ze stojących nie zwracał na to uwagi. W pewnym momencie podobno nawet zabrakło biletów - cegiełek i musieli na szybko dodrukowywać :) Na bilecie znajdowało się zdjęcie Rafała. W czasie koncertu były licytacje różnych przedmiotów i usług oddanych gratis przez różne osoby. Na przykład koszulek Zagłębia Lubin z podpisami piłkarzy, karnetów do salonów masażu a nawet jedna ikona malowana przez artystkę z Lubina i przekazana przez autorkę. Ludzie licytowali na prawdę wysoko. Zespoły spisały się na medal. To był jeden z najlepszych (jeśli nie najlepszy) taki klubowy koncert na jakim byłem w życiu. Główną gwiazdą był Obstawa Prezydenta, z której chłopacy tez sa przyjaciółmi Rafała :)
Kuba - siostrzeniec Rafała i główny organizator, a sam osobiście świetny gitarzysta gra razem z Rafałem w zespole Mohers Band (i również świetny, bardzo sympatyczny człowiek). Tutaj to ten z długimi włosami po prawej (a na basie Rafał):

https://www.youtube.com/watch?v=O80run8C8SU

(Przy okazji Rafał tu gra fajną solówke na basie:) )
Napisał specjalnie na wczorajszy koncert utwór dla Rafała, a wykonał go zespół specjalnie na tą okazję utworzony z muzyków innych kapel z Lubina, przyjaciół Rafcia. Utwór dla mnie rewelacyjny. Dosłownie sponiewierał mnie po podłodze. Moim zdaniem materiał na wielki przebój. I tu mam pytanko. Wpadłem na taki pomysł, że mogli by go nagrać w studio i ewentualnie dograć klip, a następnie puścić go do radia, i może telewizji, a dochód z emisji też przeznaczyć dla Rafała. Ale wiadomo, jak jest. Może być tak, że nikogo w żadnym radiu ani telewizji to nie zainteresuje. Stąd mam do Was pytanie. Czy tu znajdzie się ktoś, kto mógł by doradzić, jak takie coś przeprowadzić lub ewentualnie pomóc w tym? Oczywiście nieodpłatnie :) Prawdę mówiąc na razie Kubie o tym pomyśle nie mówiłem, ale zaraz do niego napiszę :)

Cieszę się, że się udało, i że mogliśmy jakąś małą cegiełkę do tego dołożyć. Jeżeli chodzi o nagranie klipu do radia / tv i ewentualną emisję, to wydaje mi się (jeżeli nie chodzi Ci o radia / telewizje lokalne), że najlepszą osobą, z którą można by skonsultować to Marcin Pendowski, ale na niego łatwiej trafić na fejsbuku - albo na tegorocznym Grajmidole :).


Granie na basie jest do chrzanu! Naucz się czegoś pożytecznego, naucz się gotować!:

https://www.basoofka.net/gotuj-z-kapralem

" );

Dzięki wielkie. Oczywiście w tej chwili tej informacji nie wykorzystam (w ogóle to tylko Kuba może o tym zadecydować, a ja jedynie po koleżeńsku się pytam), ale na przyszłość to bardzo ważna i przydatna informacja.

Niestety z bólem informuję, że Rafał odszedł z tego świata. Jego rak był tak zaawansowany, że lekarze już nic nie mogli zrobić.
Świetny basista, wspaniały człowiek... Wielka strata..

Przykre :<. Kondolencje dla rodziny.

Quantcast