41 Bass Anonim

Aukcje, Allegro i inne giełdy i oferty :P

Witam! otóż ośmielę się założyć nowy topic Chodzi o to,abyśmy dyskutowali o różnych widzianych ...
40 Bass Anonim

Imidż. HeHe.

A co sądzicie o imidżu basisty moim zdaniem tak jak u kontrabasistówobowiązkowa jest kozia ...
12 pikuss

Punkowy Bass

Ok, jako że nauczyciele bassu z warszawy walą do mnie drzwiami i oknamipostanowiłem sam wziąć ...
14 Bass Anonim

Coś więcej o tłumieniu!

Macie może jakieś materialy albo chociaż porady dotyczące tłumieniadźwięków (przy normalnym ...
61 Bass Anonim

z 4-ki 5-tka?

Być może ktoś ma doświadczenie w tym temacie…czy myślicie że moge sobie spokojnie założyć ...
6 palik

Dimebag z Panthery+4 fani zastrzeleni na konc Damageplan :[

RIP link do arta w różnych źródłach różnie podają liczbę ofiar… niżej możecie postawić ...
5 Bass Anonim

Książka

Potrzebuje ksiązki do nauki na basie. Nie jestem jakimś tam laikiem ale wielenie wiem na temat ...
37 palik

najciekawszy cover

heja mam ostatnio jakieś takie jazdy że nie wiem czego się by tu pouczyć, a żeczasu nie mam ...
1 Sebastian

ZACZYNAM OD ZERA! POMOZECIE MI??

mam na imie Sebastian. gitarę mam od tygodnia. Mam problem bo nie mam z zegosię uczyc. Moze ...
4 Bass Anonim

jak grać z gitarką?

Cześć! gram na basie od około roku. Gram w kapeli, przerobilem szkołePilichowskiego ale czuję ...
92 Bass Anonim

Jak myślicie, kiedy warto zacząć grać z zespołem?

To znaczy, kiedy początkujący basman powinien zacząć grać zpoczątkującym zespołem? Czy na ...
17 katompex

Nagrywanie dźwięku na komputerze

Pozdrawiam wszystkich szarpidrutów preferujących niskie tony. Próbowałem nagrywać kilka kanałów ...
6 Bass Anonim

Delay programowy…

Witam. Poszukuje Delaya softwarowego. Dobrego, prostego i najlepiej samegoDelay’a a nie ...
35 Bass Anonim

rozmiar :P

witam forumowiczów.jestem kompletnie zielona, ale tak z ciekawości zapytam –jaki jest ...
15 Bass Anonim

Metronom

witam! Mam do Was pytanko.. co to jest ten metronom, jak bardzo przydaje się w grze(szczególnie ...
1331 Fender80

Pochwalcie sie!!!:P

Postanowiłem, że zrobie sonde jakich instrumentow używają polscy basiści.Nie jest to sposób na ...
11 UpadlyPtasiek

Aster Bass ??

wiec tak blizej nieokreslony czas temu wszedlem w posiadanie za 200zł basu „aster ...
11 Bass Anonim

początki…

Witam! Moim marzeniem od dawna było posiadanie basu i nauczenie się grać. Dostałamw prezencie ...
2 Bass Anonim

produkcja

Mam problem… muszę opracować produkcje gitar bassowych, elektrycznych,akustycznych i ...
10 Bass Anonim

Pasywne przystawki z aktywna Equalizajca… Co to jest??

Witam. Trafiilem ostatnio na gitarę , która ma pasywne przystawki i aktywnaequalizacje i nie za ...
9 Bass Anonim

liczyć czy nie liczyć

Witam,mam skromne pytanko jak sądzicie czy podczas grania warto jest liczyćtakty ja osobiście ...
5 Bass Anonim

Kturą ręką gasić? Proszę o pomoc.

Gram na basie bardzo krótko i nie wiem kturą ręką gasi się struny lewączy prawą. Naumiałem się ...
6 Bass Anonim

przetworniki

Spelnilo się moje marzenie … Doroslem finasowo tak , ze mogę sobie pozwolic na ...
3 Bass Anonim

twardość poduszek palców

Od niedawna zaczalem grać na basie po pewnym kursie zwykłej cienkostrunnejgitary i zauważyłem, ...
0 Forneus

Gitary

Witam. Przegladajac stronki w sieci znalazłem strone na firmy produkujacejinstrumenty drewniane ...
36 mowi

Wzrost

Cześć! Mam pewien problem: przeczytalem na pewnej stronie ze aby grac na basietrzeba mieć ...
6 Bass Anonim

A co mi szkodzi coś zaproponować i mała promocje poprowadzić

Witam. Nie chcialo mnie zalogować , wiec jako gość. Gram w pewnej kapelce , jestesmy z Krakowa ...
7 Bass Anonim

co dalej z basem?

cze mam do Was pytanko. Gram na basie około rok przerobiłem książke szkoła na bas Popławskiego ...
78 Bass Anonim

Kostka ?

Co wy myślicie o grze kostką , czy piórkiem.. jak zwał tak zwał. Jaosobiscie jakoś od początku ...
3 palik

quo vadis basoofka :]

heja jak się domyślacie pytanie brzmi – co dalej z tym interesem. Jakie maciepropozycje ...
6 bleak

pytanie

przymierzam się do zmiany przetworników, ktoś może coś polecićporządnego? (dwa pojedyncze, a ...
48 Bass Anonim

dolno-śląska fabryka instrumentów lutniczych – DEFIL

co sądzićie o DEFILach chyba dużo osób się z tym spotkało polski szajs. Ale polecam kupić sobie ...
26 palik

Kapele dla bassmana

hejo no to zapodajcie jakieś fajne kapelki z rytmiczną sekcją dającą domyślenia na początek ja ...
413 palik

Bass Dziołchy

he jako że temat kiedyś był poruszany ale został skasowany przy porządkach naOMF to poproszę o ...
12 Forneus

Co tu tak nudno??

Co tu tak nudno na tym forku?? Kurcze basiści nie macieniczego ciekawego dopowiedzenia?? Jak to ...
19 palik

Primus Wielkim Zespołem Jest :P

tu możecie piać peany na ww temat… (temat trochę maturalne ma konotacje😈 ) mi się to ...
5 Outsider

Problem nowicjusza

Od trzech tygodni posiadam używanego basa za którego zapłaciłem 500złotych i jak do tej pory ...
9 Forneus

Przepisy kulinarne ;-]

Kto wie jak się struny gotuje?? Jest tyle tych technik ze kurna nie wiem wkoncu za , która się ...