Yamaha Rbx374 Czy Olp

Yamaha RBX374 czy OLP

Witam. Mam pewien dylemat, mianowicie może moglibyście mi doradzić który bas wybrać. Czy nówkę Yamaha rbx374 bądź ten olp allegro.pl/item99982836_olp_seymour_duncan_ritter_4_miesiace_.html Raczej nad innymi basami sie nie zastanawiam ale rozpatrze każdą propozycję. Typ muzyki jaki chce grać to hard rock, blues. Z góry dzięki 😀

Jakie basy polecicie mi do gry hard rocka i bluesa, zwłaszcza między Yamaha RBX374 a OLP?
Czy ktoś może mi pomóc wybrać między Yamaha RBX374 a OLP dla gry hard rocka i bluesa?
Który bas lepszy dla gry hard rocka i bluesa, Yamaha RBX374 czy OLP?
Czy są jakieś inne opcje, które powinienem rozważyć oprócz Yamaha RBX374 i OLP dla gry hard rocka i bluesa?
Jaka propozycja basu byłaby najlepsza dla mojego stylu gry w hard rocku i bluesie?
Czy ktoś miał doświadczenie z grą na Yamaha RBX374 i OLP w hard rocku i bluesie, który bas byście polecili?
Który z basów – Yamaha RBX374 czy OLP – ma najlepszy dźwięk dla grania w hard rocku i bluesie?
Czy Yamaha RBX374 czy OLP jest bardziej odpowiedni dla gry hard rocka i bluesa?
Jakie recenzje bądź opinie na temat Yamaha RBX374 i OLP dla gry w hard rocku i bluesie polecacie?
O jakich innych opcjach myślicie dla mojego stylu gry w hard rocku i bluesie, oprócz Yamaha RBX374 i OLP?

Podziel się swoją opinią
Basoofka_NET
Basoofka_NET
Artykuły: 3402

13 komentarzy

  1. Ta aukcja jest już zakończona, ale myślę, że Yamaha, to bardzo uniwersalne
    wiosło, w dodatku aktywny preamp, który daje dużo możliwości regulacji.

  2. ZoSo, chcesz to Ci opchne taka Yamaha rbx 374 za 900zł bo mam, stan jak nowy
    gwarancja czarna zero skaz oczywiście jeśli Ci się nie spieszy bo narazie
    jestem za granica:D

  3. O warta rozpatrzenia propozycja. Narazie mi się nie spieszy bo muszę czekać na
    trochę funduszy ale do miesiąca powinienem mieć tyle kasy. A ile masz ta
    yamahe ❓ 8)

  4. @ZoSo: O warta rozpatrzenia propozycja. Narazie mi się nie spieszy bo muszę czekać na trochę funduszy ale do miesiąca powinienem mieć tyle kasy. A ile masz ta yamahe ❓ 8)

    6 miesiecy liczy sobie ta Yamaha choc mam już Warwicka zastanawiam
    się nad Tobiasem… jako drugim wlasciwym, stad ta moja propozycja 😉

  5. Hmmm… Bardzo kuszące tylko z Gdanska na Śląsk to trochę przesylka będzie
    kosztowac aha i czy jakiś kabel, pokrtowiec, pasek do tego bys dal(oczywiście w
    cenie 900zł 😛 )

  6. @ZoSo: Hmmm… Bardzo kuszące tylko z Gdanska na Śląsk to trochę przesylka będzie kosztowac aha i czy jakiś kabel, pokrtowiec, pasek do tego bys dal(oczywiście w cenie 900zł 😛 )

    No tak daj palca to cala lape wezma 😀 niech ci będzie pokrowiec
    dorzuce ale miekki 😉

    p.s jeśli dobrze pojdzie to mozliwe ze będę jechal do Gliwic za jakieś 2 miechy
    do rodzinki, wtedy zabralbym tego basiora ze soba, Tychy to nie tak caleko sa
    od Gliwic chyba 😉

  7. ja jestem z gdańska i w sumie jestem zainteresowany yamaszką 😀

    p.s. pytanie do innych forumowiczów – opłaca się w tej cenie brać? 😛

  8. @krejas: ja jestem z gdańska i w sumie jestem zainteresowany yamaszką 😀
    p.s. pytanie do innych forumowiczów – opłaca się w tej cenie brać? 😛

    No nic ja czekam moje gg9868538

  9. O rany to się będę musiał śpieszyć ze zbieraniem pieniedzy bo tu dużo
    chetnych 😆

  10. Na Yamahe logiczne, że będzie dużo chętnych. Sprzęt jest pierwsza klasa i
    bardzo rzadko pojawia się na aukcjach 🙂 A Guinness co tak nagle całego
    sprzętu się pozbywasz ? 😉 Jakiś większy zakup ? 🙂

  11. @Brylant: Na Yamahe logiczne, że będzie dużo chętnych. Sprzęt jest pierwsza klasa i bardzo rzadko pojawia się na aukcjach 🙂 A Guinness co tak nagle całego sprzętu się pozbywasz ? 😉 Jakiś większy zakup ? 🙂

    Tobias mi chodzi po glowie i co gorsza 5 strunowy 😕 może już w
    niedalekiej przyszlosci coś się urodzi(pewnie mój syn szybciej 😉 )

    i cosik wam pokaze ale Warwick ZOSTAJE to jest pewne!!!

Możliwość komentowania została wyłączona.