Odnosnie Nut Ode Mnie Czyli Uzeba D

Odno艣nie NUT !!!!!!!!!!!!! ode mnie czyli UZEBA :D

UZEB przygotowa艂 dla was materia艂y o bluesie i jazzie w formacie cyfrowym o imponuj膮cej wielko艣ci 650 MB, zawieraj膮ce opracowania skal muzycznych, standard贸w i utwor贸w artyst贸w takich jak Pat Metheny. Ze wzgl臋du na rozmiar plik贸w, poszukuje sposobu na ich udost臋pnienie.

Uwaga informacja do wszystkich kt贸rzy byli i s膮 zainteresowani nutami odno艣nie bluesa i jazzu kt贸re mia艂em Wam powysy艂ac. Wiec sprawa wygl膮da tak: mam to wszystko, ale jest 1 problem bo ma to oko艂o 650 MB !!! i kurde jest to tak zrobione ze nie zabardzo moge to podzieli膰 bo to jest razem z przyk艂adami do s艂uchania itp, i jak to porozdzielam to sie nikt w tym nie po艂apie (nawet ja) 馃榾 W zwi膮zku z tym mam pytanie do Kaprala czy macie jakiego艣 FTP albo kto艣 ma i mo偶e u偶yczy膰 to bym to przepali艂 i wys艂a艂 albo zaproponujcie co艣 bo na e-mail 700 MB to troche trudno bedzie mi wys艂ac a jest to tak zrobione ze wypada艂oby to miec w komplecie. Wi臋c prosze jeszcze o odrobine wyrozumia艂o艣ci i cierpliwo艣ci ale nie wpad艂em na to od razu bo by艂o to zbierane przez d艂yu偶szy okres czasu prze ze mnie i nawet sam jestem w szoku ze tyle tego jest. s膮 tam opracowania skal muzycznych bluesowych, jazzowych, opracowania wi臋kszo艣ci standard贸w, opracowania artyst贸w Pat Metheny itp. tylko kurde te katalogi maj膮 po 150 MB . Wi臋c czekam za jakim艣 info lub pomys艂em jak to zrobi膰. Pozdrawiam UZEB

Czy mo偶e mi kto艣 pom贸c z przes艂aniem 650 MB nut bluesowych i jazzowych?
Czy kto艣 posiada FTP, kt贸ry m贸g艂by mi po偶yczy膰 do przepalenia nut i przyk艂ad贸w do s艂uchania?
Czy kto艣 wie, jak mam przes艂a膰 te 700 MB nut bluesowych i jazzowych mailem?
Czy m贸g艂by mi kto艣 poleci膰 inny spos贸b na przes艂anie tych 650 MB nut, kt贸re mam?
Czy kto艣 ch臋tny jest do podzielenia si臋 swoim FTP, 偶eby pom贸c mi z przes艂aniem tych nut bluesowych i jazzowych?
Czy kto艣 wie, jak poradzi膰 sobie z problemem przesy艂ania tak du偶ych plik贸w nut przez internet?
Czy kto艣 m贸g艂by mi doradzi膰, jak podzieli膰 te pliki nut, 偶eby nie traci膰 na ich jako艣ci i funkcjonalno艣ci?
Czy kto艣 wie, jakie s膮 bezpieczne i efektywne sposoby na przesy艂anie du偶ych plik贸w muzycznych przez internet?
Czy jest kto艣, kto ch臋tnie pom贸g艂by mi przes艂a膰 te nuty bluesowe i jazzowe na moj膮 skrzynk臋?
Czy kto艣 m贸g艂by mi poleci膰 dobr膮 aplikacj臋 lub narz臋dzie do przesy艂ania du偶ych plik贸w muzycznych przez internet?

Podziel si臋 swoj膮 opini膮

8 komentarzy

  1. Jakie艣 megauploady, rapidsharey czy co艣 w ten dese艅, podzieli膰 na cz臋艣ci
    (tyle ile maks. mo偶na zarzuci膰 na dany serwer), spakowa膰 RARem i
    zabezpieczy膰 has艂em (albo i nie). Prawda, 偶e proste?

  2. 1. Najlepiej, jak kto艣 chce to mie膰 niech wysle plyte za 50 groszy w kopercie
    ze znaczkeim i adresem zwrotnym do uzeba.

    2. Mozna to wzucic na uploada czy inne dziadostwo i niech si臋 ludzie mecza i
    sciagaja to.

  3. Mo偶na te偶 zainstalowa膰 sobie dc++ (program do bezp wymiany plik贸w) tam jest
    co艣 takiego 偶e mo偶na sciaga膰 bezpo艣rednio od konkretnej osoby

  4. mog臋 udost臋pni膰 tymczasowo serwer ftp (do czasu kiedy wszyscy zadeklarowani
    ch臋tni sobie to 艣ci膮gn膮 馃檪 ), skontaktuj si臋 ze mn膮 na PM albo maila

  5. Witam, Uzebie pisze si臋 na ka偶d膮 form臋 uzyskania materia艂贸w od Ciebie.
    Masz do mnie kontakt. Pozdrawiam

  6. Siemka, a wi臋c tak wymy艣li艂em, jako 偶e kwoty nie s膮 straszne to powiedzmy
    ze b臋dzie to m贸j wk艂ad w rozw贸j tego serwisu (chociarz tyle na poczatek). A
    wi臋c. Dosta艂em kilkanascie e-maili z od Was 偶e chceta te moje zbiory i
    wymy艣li艂em sobie tak. Przepale te p艂yty i wysle kilku osob膮 za darmo a one
    niech puszcz膮 to dalej zainteresowanym. Yacek oferuje FTP wi臋c b臋dzie mo偶na
    to sobie r贸wniez sci膮gn膮c. Z tych wszystkich kt贸rzy do mnie napisali
    wytypowa艂em te osoby kt贸rym to wy艣le i bardzo prosz臋 te osoby aby napisa艂y
    na m贸j email swoje dane z adresem, a reszta niech pisze wtedy do was ijako艣
    si臋 to tanim kosztem rozejdzie. A wi臋c bardzo prosz臋 o adresy ludzi o tych
    nickach i adresach e-mail. jutro z rana b臋d臋 to przepala艂 wiec do soboty
    jeszcze to do was wy艣le:

    [email protected]

    [email protected]

    [email protected] iiiiiiii

    Yacek, dayjah, igor1991

    nie pytajcie jak te osoby wylosowa艂em ale jako艣 to musia艂em podzielic, czekam
    i pozdrawiam

    mam nadzieje ze nie jest to g艂upi pomys艂 i wszystkim b臋dzie pasowa艂o.

    pozdrawiam UZEB 馃榾

Mo偶liwo艣膰 komentowania zosta艂a wy艂膮czona.