Włśnie czekam na mój pierwszy w życiu bass……

Autor tekstu, nazywający siebie kuzynem, opisuje swoje oczekiwanie na pierwszą w życiu gitarę basową Yamaha RBX374, którą zakupił za około 820 zł. Udostępnia również swoje przemyślenia na temat wyboru instrumentu oraz swoje muzyczne preferencje.

Własnie czekam na mój pierwszy bassik ktory dzis zamowilem, ma przyjsc jutro wiec mam chwilke zeby sie przedstawic. na chrzcie dali mi Darek ale kto mnie zna wola na mnie kuzyn łącznie z Mamą. mam 29lat, słucham raczej rokowych gatunków przy czym nie gardze Turnauem czy SDM-em bardzo lubie RedHotChiliPeppers po czesci dlatego ze jest to kapela w ktorej bass jest tak samo traktowany jak gitara solowa. od jutra bede początkującym basista 🙂 choc bass interesowal mnie od dawna to jakos nie mialem okazji sie z nim blizej zapoznac, w koncu wpadlem na basoofke pare tygodni temu i jakos tak wyszło ze dzis czekam na gitarke. Co do gitarki własnie, to staralem sie nie zadawac kolejnego pytania w stylu „co byscie polecili do 1000…” przejzalem istniejoce posty i doszedlem do wniosku ze nie mala czesc z nich jest troche subiektywna {kazdy chwali to co ma} na szczescie dzieki tym postom udalo mi sie uniknsc zakupu jakiegos bubla. jako ze nie mam o tym pojecia wiedzialem ze bedzie to nowe wioslo, bo gdybym dostal do reki zepsuta uzywke pewnie bym o tym nawet nie wiedzial. Ostatecznie czekam na Yamahe RBX374 ktora udalo mi sie znalesc w sklepie GAK.co.uk za ok 820pln wraz z przesylka Pozdrawiam Wszystkich forumowiczów i z góry przepraszam za głupie pytania ktore niewatpliwie bede mial przyjemnosc wam zadawac na forum 🙂

Podziel się swoją opinią

7 komentarzy

  1. Hejka 🙂

    A głupich pytań ponoć nie ma, ale tutaj trzeba uważać i nie unikać opcji
    „Szukaj” zanim się zada pytanie. 😉

  2. Witam ja też jestem zainspirowany basistą Red Hot Chili Peppers FLEA co za
    koleś technika ruch sceniczny a przy tym wiek !!! Pilich przy nim to
    sztywniak. MIłego Basowania i pamiętaj ” O swoją Basie dba się „

  3. doszedł doszedł, ładnie zapakowany, w całości, prawie nastrojony. a jak
    się błyszczy (czarny) 🙂 naprawdę świetna gitarka sklep tez ok, expres
    dostawa (nawet za expres) zamowilem w czwartek myślę sobie w piatek wysla przez
    weekend nie pracuja dojdzie w poniedzialek to będę miał 3 dni żeby wytłumaczyc
    Agnieszce {Żona moja} za basik kupilem, a tu przychodze w czwartek z pracy
    sprawdzam maila ooo! będzie jutro!! wyjasnienia trzeba było przyspieszyc
    zwłaszcza ze w piatek musiala gitarkę odebrac bo ja w pracy bylem. Narazie
    brzdękam, rozciagam palce i staram się opanowac podstawowe ćwiczenia, ale ja
    jeszcze będę grał !!

  4. Cześć,

    grunt to dobre podejście, a jak widzę z tym u Ciebie nie ma problemu.

    Życzę sukcesów!

Możliwość komentowania została wyłączona.