Red Hot Chilli Peppers 8211 Throw Away82308230

Red Hot Chilli Peppers – Throw Away…… ??

mam problem a mianowicie chciał bym uzyskac taki dźwięk basu jak jest w
pisence Red Hot Chilli Peppers – Throw Away Your Television ten wstepik i
dalsza część utworu na jakim on efekcie gra ??

wiem że on urzywa mini preampa mxr-a gdzie jest „gain” ale czy gain tak brzmi
to nie wiem bo go nigdy nie słyszałem

odpowiedzcie mi i jak byscie mogli to dajcie jakiś link gdzie można posłuchac
próbki gaina d basu 🙂

Jak mogę uzyskać taki dźwięk basu jak w piosence Red Hot Chilli Peppers Throw Away Your Television?
Czy ktoś może mi doradzić, jakie efekty gitarowe potrzebne są do uzyskania dźwięku basu jak w piosence Red Hot Chilli Peppers Throw Away Your Television?
Czy ktoś wie, jakiego sprzętu do gry na basie używa Flea z Red Hot Chilli Peppers w piosence Throw Away Your Television?
Co Flea z Red Hot Chilli Peppers używa do gry na basie, żeby uzyskać taki charakterystyczny dźwięk jak w utworze Throw Away Your Television?
Czy ktoś wie, gdzie znajduje się Gain w mini preampie MXR, którego używa Flea z Red Hot Chilli Peppers?
Jak ustawiać efekty gitarowe, żeby zagrać jak Flea z Red Hot Chilli Peppers w piosence Throw Away Your Television?
Czy ktoś może polecić mi jakiś sprzęt do gry na basie, żeby uzyskać dźwięk podobny do tego z piosenki Red Hot Chilli Peppers Throw Away Your Television?
Jakie gitary basowe są najlepsze, żeby grać tak jak Flea z Red Hot Chilli Peppers w piosence Throw Away Your Television?
Czy ktoś zna jakieś dobre poradniki dotyczące uzyskiwania dźwięku basu jak w piosence Red Hot Chilli Peppers Throw Away Your Television?
Gdzie mogę znaleźć dobry sprzęt i efekty gitarowe, żeby grać jak Flea z Red Hot Chilli Peppers w piosence Throw Away Your Television?

Podziel się swoją opinią

4 komentarze

  1. kwestia tego brzmienia, to zastosowanie jednej przystawki w basie modulusa, i
    pieca i heada fleai. Większość z tego brzmienia ma chłopak z bassu i
    paluchów, tak ze nie spodziewaj się ze powiedzmy na P+J albo 2xHB uzyskasz
    bardzo podobne, chociaż możę jak się wysilisz…

  2. Gain to nie jest żaden efekt, tylko regulacja wzmocnienia w przedwzmacniaczu,
    jeżeli się go mocno odkręci, to wzmacniacz wchodzi w nasycenie, tzn.
    przesterowuje się dlatego otrzymujemy tego typu zniekształcony dźwięk.

Możliwość komentowania została wyłączona.