Jakie głośniki do paki Trace Elliot 1048H?

Jakie-glosniki-do-paki-Trace-Elliot-1048H
Cześć wszystkim! Kupiłem jakiś czas temu kolumnę Trace Elliot 1048H. W momencie kupna miała zamontowane tylko 2 z 4 głośników (Celestion C10T-80) plus wizualnie pozostawia trochę do życzenia, więc cena była okazyjna. Ale gra. Teraz chciałbym uzupełnić brakujące głośniki, tylko – właśnie – potrzebuję porady co tam wsadzić?
Czy lepiej będzie dobrać dwie sztuki do tych, co już siedzą w paczce? Czy może lepiej wymienić wszystko w ogóle?
Chodzi mi o to, żeby miała szybki i zwarty dół.
Z góry dziękuję za pomoc.

Jakie głośniki polecacie do mojej paczki Trace Elliot 1048H?
Które głośniki wybrać do uzupełnienia mojej kolumny Trace Elliot 1048H?
Jaki jest najlepszy sposób na uzupełnienie braku głośników w mojej paczce Trace Elliot 1048H?
Co powinienem zrobić, by moja kolumna Trace Elliot 1048H miała szybki i zwarty dół?
Jakie są najlepsze głośniki do Trace Elliot 1048H, które pozwalają na uzyskanie czystego i wyraźnego brzmienia basu?
Czy wymiana głośników w mojej Trace Elliot 1048H wpłynie pozytywnie na jakość brzmienia basu?
Jakie głośniki są kompatybilne z moją paczką Trace Elliot 1048H?
Czy lepiej wybrać głośniki o podobnych parametrach do tych, które już siedzą w paczce, czy może zdecydować się na bardziej zaawansowane modele?
Na co powinienem zwrócić uwagę przy wyborze głośników do mojej Trace Elliot 1048H?
Czy ktoś ma doświadczenie z uzupełnianiem brakujących głośników w Trace Elliot 1048H i mógłby mi polecić najlepszy sposób na uzyskanie doskonałego brzmienia basu?

Podziel się swoją opinią
maciekrus83
maciekrus83
Artykuły: 0