Kolumna do Markbass Little Mark III

Kolumna-do-Markbass-Little-Mark-III
Witam wszystkich 🙂

Zapatruję się do kupna Markbassa Litlle Mark III, jako że powoli jestem człowiekiem zmęczonym to nie chce mi się już dźwigać SVT 5 Pro 😛

I tutaj pojawia się moje pytanie. Jak paczkę byście mi zaproponowali do kwoty ok 2k, no może 2,2k oraz do grania heavy metalu?

Może jesteście w stanie zaproponować inny zestaw z np. Orange Terror Bass 500?

Pozdrawiam 🙂

Jako basista, jaki kolumnę basową możesz polecić do gry heavy metalu w kwocie ok. 2k-2,2k?
Mógłbyś mi doradzić co do wyboru kolumny basowej do Markbass Little Mark III?
Co proponujesz jako kolumnę basową do grania heavy metalu w cenie 2k-2,2k, jako zmęczony już posiadaniem SVT 5 Pro?
Poszukuję kolumny basowej do Markbass Little Mark III w cenie ok. 2k, czy masz jakiś pomysł?
Jaki jest najlepszy zestaw do grania heavy metalu z Markbass Little Mark III, w kwocie ok.2k-2,2k?
Jako basista, który kolumnę basową proponujesz do gry heavy metalu oraz Markbass Little Mark III, do kwoty ok. 2k-2,2k?
Co mogę zrobić, żeby znaleźć najlepszy zestaw kolumny basowej do grania heavy metalu z Markbass Little Mark III, w granicach 2k-2,2k?
Jaką kolumnę basową można zastosować do Markbass Little Mark III w celu grania heavy metalu?
Jaki jest Twój pomysł na kolumnę basową do Markbass Little Mark III, w kwocie ok. 2k-2,2k, do grania heavy-metalu?
Czy istnieje jakiś inny zestaw, który mógłbyś polecić oprócz Orange Terror Bass 500, do kwoty ok. 2k-2,2k, jako kolumna basowa do Markbass Little Mark III?

Podziel się swoją opinią