Połączenia wzmacniacza z tunerem

Polaczenia-wzmacniacza-z-tunerem
Witam
Mam Irytujący problem ze złożeniem racka w całość
2 pacjenci: EBS Fafner II wraz z dedykowanym sterownikiem nożnym oraz Korg Pitchblack Pro (rack)
Nie mogę za cholere połączyć tego kombajnu aby na opcji mute wzmacniacza przełączało się w tryb tunera. Co więcej wg producenta w ten właśnie sposób przycisk mute na footswitch'u powinien działać.
Zanjdzie się tutaj ktoś, kto próbował połączyć EBS'a z podobnym ustrojstwem?
Załączam linki do oficjalnych instrukcji i diagramów obu urządzeń
Będę mega wdzięczny za jakieś pomoce

Korg

EBS

Jakie połączenie wzmacniacza z tunerem polecacie dla mojego EBS Faffner II i Korg Pitchblack Pro (rack)?
Czy ktoś z Was miał problem z połączeniem EBS’a z podobnym ustrojstwem?
Czy zna ktoś sposób na połączenie Korg Pitchblack Pro (rack) z EBS Faffner II oraz dedykowanym sterownikiem nożnym?
Czy ktoś wie jak połączyć EBS’a z Korg Pitchblack Pro (rack), aby tryb tunera uruchamiał się po wybraniu opcji mute wzmacniacza?
Jakie są najlepsze połączenia dla EBS Faffner II i Korg Pitchblack Pro (rack), aby w trybie mute wzmacniacza działał tuner?
Czy może mi ktoś pomóc z złożeniem racka z EBS Faffner II i Korg Pitchblack Pro (rack)?
Czy ktoś może mi polecić zapasowe schematy lub instrukcje dotyczące EBS Faffner II i Korg Pitchblack Pro (rack)?
Czy ktoś miał podobny problem z połączeniem wzmacniacza z tunerem co ja?
Jak uzyskać poprawne połączenie EBS Faffner II i Korg Pitchblack Pro (rack) z dedykowanym sterownikiem nożnym oraz trybem tunera w opcji mute wzmacniacza?

Podziel się swoją opinią
bartek2550
bartek2550
Artykuły: 0