Pytanie o wersje Cort GB74

Pytanie-o-wersje-Cort-GB74
Interesuje mnie Cort GB74 i natrafiłem na dwie wersje: starszą (tak mi się wydaje) z trzema potencjometrami i 2 przełącznikami i nowsza z czterema potencjometrami i jednym przełącznikiem. Czy ktoś miał może styczność z jedna i druga wersja i wie jakie są różnice i która byście polecali.

Starsza

Nowsza

Czy ktoś z Was grał na basie Cort GB74 w obu jego wersjach i wie jakie są między nimi różnice?
Czy ktoś zna różnice między starszą a nowszą wersją basu Cort GB74?
Czy warto wybrać starszą wersję basu Cort GB74 z trzema potencjometrami i 2 przełącznikami, czy może lepiej zdecydować się na nowszą z czterema potencjometrami i jednym przełącznikiem?
Czy ktoś poleca którejś wersji basu Cort GB74 – starszej czy nowszej?
Czy ktoś miał doświadczenie z obiema wersjami basu Cort GB74 i może powiedzieć, która z nich jest lepsza?
Czy wersja basu Cort GB74 ze starszym układem potencjometrów i przełączników jest jeszcze dostępna na rynku?
Czy znacie różnice w brzmieniu między dwiema wersjami basu Cort GB74?
Czy nowsza wersja basu Cort GB74 z czterema potencjometrami i jednym przełącznikiem jest wiele bardziej komplikowana do obsługi niż starsza?
Czy jest jakiś konkretny rodzaj muzyki, w którym lepiej sprawdzi się jedna z wersji basu Cort GB74?
Czy jest ktoś, kto ma jakieś doświadczenie z grą na basie Cort GB74 w wersji z trzema potencjometrami i 2 przełącznikami?

Podziel się swoją opinią