Zmiana pickupów w preclu

Zmiana-pickupow-w-preclu
Siemanko,
Noszę się z wymianą przetworników w Fenderze Precision 62 japońskim. Ostatnio miałem okazje ogrywać taki basik z Amerykańskimi pickupami (właściciel niestety nie był w stanie określić jakie to dokłądnie były) i różnica mnie zgniotła. I właśnie w tym rzecz, jeśli kupięFENDER American Vintage 63 Precision Bass Pickup to czy brzmienie nabierze większego jak ja to mówię "dzwonu" czy też mięcha, czy wystarczą po prostuFENDER Precision Bass Pickups Original Vintage Design. Różnica w cenie prawie 2 stówy, ale jestem gotowy włożyć więcej, oby tylko uzyskać to mięcho, a boję się, że jak kupię niewłaściwe to brzmienie pozostanie na podobnym poziomie. Pomocy!

Czy powinienem wymienić pickupy w moim Fender Precision 62 japońskim na American Vintage 63 Precision Bass Pickup?
Jaki będzie efekt wymiany pickupów z Vintage Design na Amerykańskie pickupy w moim Fender Precision?
Czy brzmienie mojego Fender Precision może zostać ulepszone poprzez wymianę pickupów?
Które pickupy powinienem wybrać do mojego Fender Precision, American Vintage 63 czy Original Vintage Design?
Jakie będą różnice w brzmieniu mojego Fender Precision po wymianie pickupów?
Czy warto wydać niemal 2 stówki więcej na Amerykańskie pickupy w moim Fender Precision?
Czy brzmienie mojego basu nabierze „dzwonu” po wymianie pickupów na American Vintage 63 Precision Bass Pickup?
Jakie są najważniejsze czynniki przy wyborze nowych pickupów do Fender Precision?
Czy brzmienie mojego Fender Precision może ulec pogorszeniu, jeśli wybiorę nieodpowiednie pickupy?
Czy ktoś miał doświadczenie z wymianą pickupów w Fender Precision i może doradzić, co wybrać – American Vintage 63 czy Original Vintage Design?

Podziel się swoją opinią
GumowyGad
GumowyGad
Artykuły: 2