[Program/Android] MySetlist – Przechowywanie setlist + metronom

metronome_m

songs_m

widget_m
Czołem braci basowa!

Chcąc wejść w temat aplikacji mobilnych, udało mi się popełnić taką oto apke:

Program pozwala na gromadzenie setlist z utworami wraz z zapisanymi tempami, dodatkowo zawiera prosty moduł metronomu. Aplikacje stworzyłem właściwie na potrzeby własne, jak i perkusisty, ale dlaczego się nią nie podzielić? Resztę informacji znajdziecie na stronie aplikacji w sklepie google. Program oczywiście darmowy, bez treści komercyjnych i innych wkurzających dodatków. Chętnie posłucham Waszych uwag oraz propozycji w celu dalszego rozwoju aplikacji czy poprawy błędów.

Polecam, liczę na pozytywny feedback z Waszej strony i może jakąś ocenę”na plus”w sklepie google ;]

Cześć, czy używasz już tej aplikacji mobilnej do przechowywania setlist z utworami i z zapisanymi tempami?
Witam, czy miałeś okazję przetestować zapisywanie setlisty i moduł metronomu w tej aplikacji?
Hej, jaka jest Twoja opinia na temat tej aplikacji, która pozwala na gromadzenie setlist i ma wbudowany metronom?
Cześć, czy korzystasz z darmowego programu na przechowywanie setlist z zapisanymi tempami i metronomem na swoim telefonie?
Cześć, czy znasz już tę aplikację na Androida, która pozwala na przechowywanie setlist z utworami i ma wbudowany metronom?
Dzień dobry, czy miałeś okazję przetestować aplikację służącą do przechowywania setlist i metronomu, która jest dostępna w sklepie Google?
Cześć, czy rozważałeś już pobranie tej aplikacji mobilnej na przechowywanie setlist z utworami i metronomem dla basistów?
Hej, zastanawiałeś się nad pobraniem darmowego programu na przechowywanie setlist z zapisanymi tempami i metronomem na swoim smartfonie?
Cześć, czy podoba Ci się pomysł korzystania z tej aplikacji mobilnej na przechowywanie setlist z utworami i metronomem?
Witam, czy chciałbyś przetestować nową aplikację na przechowywanie setlist z zapisanymi tempami i modułem metronomu stworzoną specjalnie dla basistów?

Podziel się swoją opinią
modelarz15
modelarz15
Artykuły: 3

3 komentarze

  1. Cześć. Bardzo zgrabna apka. Stworzyłem swoją setlistę, więc jestem już doświadczonym userem. ;-). Nie znalazłem w apce żadnych bugów, natomiast mam kilka drobnych sugestii, które mnie ułatwiłyby życie:

    • W polu wpisywania tytułu domyślnie mogłaby być duża litera na początku, bo raczej tytuły zaczynamy wielką literą.
    • Umożliwienie wpisania więcej niż jednej wartości BPM dla utworu. Przykładomo mam utwór, gdzie mam 3 różne tempa. Póki co wpisałem wartość, z jaką zaczynam.
    • Więcej kontrastu. Niebieski kolor na szaro-szarym tle nie jest zbyt czytelny, zwłaszcza mając telefon w nieco większej odległości od oczu i w słabym świetle.
    • Inaczej rozwiązane przechodzenie do edycji utworu. W chwili obecnej trzeba nacisnąć i przytrzymać nazwę utworu na liście. Z punktu widzenia UX jest to trochę przestarzałe rozwiązanie. IMHO lepszą opcją jest umieszczenie magicznych trzech poziomych kreseczek na poczatku lub na końcu linijki, których dotknięcie otworzy menu dotyczące możliwych do wykonania na utworze akcji.

    Tyle ode mnie. Tak jak napisałem wcześniej, nie są to bugi, tylko kwestie dla mnie osobiście poprawiające komfort korzystania z apki.
    Good job!

  2. Dzięki za opinie! Aplikacje ciągle rozwijam w wolnym czasie, więc napewno rozważe sugestie w zalezności od posiadanego czasu. Aktualnie kończe prace nad mozliwością wpisywania dodatkowegokomentarza pod każdym tytułem utworu + drobne poprawki w widgecie. Będzie "na dniach". Myślę, że możliwość wyboru różnych motywów (zmiana tła/kolorów) to najcelniejsza uwaga, spróbuje coś opracować w najbliższym czasie.

  3. Up Up w górę – nowa wersja w sklepie. Z wieloma poprawkami i udogodnieniami. Pamiętajcie, że apka ciągle się rozwija i jest podatna na Wasze sugestie 😉
    Czołem!

Możliwość komentowania została wyłączona.