Music Man Stingray – zakup bez ogrywania

Hej, mam pytanie odnośnie zakupów gitar marki Music Man. Czy są to instrumenty równe? Z racji, że jest to drogie basidło, jest ich bardzo mało w mojej okolicy, a takich które spełniają moje oczekiwania nie ma w ogóle.

Z drugiej strony jechać na drugi koniec polski ograć bas, nie bardzo mam czas i chęci. Pytam więc: czy jest to sprzęt równy jakościowo i kazde brzmi nieźle, a niektóre po prostu brzmią lepiej od drugich?

Drugie pytanie: widzę często w necie obdarte mocno z lakieru gitary tej marki. Nie są to takie otarcia jak na reszcie gitar tylko odłażenie lakieru płatami, jakby się łuszczył. Czy jest to jakaś wada fabryczna konkretnych egzemplarzy, czy urok gitar tej marki?

Załączniki

-

Jak Ty oceniasz wpis?

Wiesz po co są te ikonki?

Wpisy są prywatnymi opiniami poszczególnych autorów.

Komentarzy: 5

 1. Music Man nie robi równo brzmiących gitar. A w których miejscach odłazi ten lakier? Na body?
 2. Właśnie najczęściej na body:
  http://allegro.pl/gitara-basowa-music-man-stingray-i7222431569.html#thumb/7

  Hmmm, czyli lepiej kupić nową z Thomanna i ewentualnie zwrócić. Szkoda, bo to dużo więcej kasy.
  Albo pojeździć;)
 3. Raczej bierz używkę, tyllko zainwestuj czas i ograj przed zakupem.
 4. Sorki ,ze wtrące , ale jak stać Cie na bass za 4400 zł to chyba pare stówek za malowanie to nie jest jakiś wielki problem :P
 5. Swgo czasu kupiłem najtańszego Musicmana z OLX (3800zł) - kupiłem całkowicie w ciemno i nie żałuję. Do tego w kozackim niebieskim kolorze ;).

  Poproś o oświadczenie, że gitara ma prosty gryf i nie ma ukrytych wad fabrycznych. Poproś o wystawienie na allegro - wtedy masz 28 dni na oddanie produktu.
Napisz odpowiedź