Music Man Stingray – zakup bez ogrywania

Music-Man-Stingray-8211-zakup-bez-ogrywania
Hej, mam pytanie odnośnie zakupów gitar marki Music Man. Czy są to instrumenty równe? Z racji, że jest to drogie basidło, jest ich bardzo mało w mojej okolicy, a takich które spełniają moje oczekiwania nie ma w ogóle.

Z drugiej strony jechać na drugi koniec polski ograć bas, nie bardzo mam czas i chęci. Pytam więc: czy jest to sprzęt równy jakościowo i kazde brzmi nieźle, a niektóre po prostu brzmią lepiej od drugich?

Drugie pytanie: widzę często w necie obdarte mocno z lakieru gitary tej marki. Nie są to takie otarcia jak na reszcie gitar tylko odłażenie lakieru płatami, jakby się łuszczył. Czy jest to jakaś wada fabryczna konkretnych egzemplarzy, czy urok gitar tej marki?

Czy kiedykolwiek kupowałem bas Music Man Stingray?
Uważam, że wszystkie Music Man Stingray są równe.
Czy istnieją Music Man Stingray w mojej okolicy, które spełniają moje oczekiwania?
Czy są Music Man Stingray, które brzmią lepiej od innych?
Czy mam czas i chęci, aby ograć bas na drugim końcu Polski?
Czy ceny Music Man Stingray są zbyt wysokie dla mnie?
Czy spotkałem się z problemem obdarć lakieru na basie Music Man Stingray?
Czy są jakieś wady fabryczne konkretnych egzemplarzy Music Man Stingray?
Uważam, że jakość brzmienia na Music Man Stingray jest warta ceny.
Czy polecasz kupić bas Music Man Stingray?

Podziel się swoją opinią

5 komentarzy

  1. Music Man nie robi równo brzmiących gitar. A w których miejscach odłazi ten lakier? Na body?

  2. Właśnie najczęściej na body:

    Hmmm, czyli lepiej kupić nową z Thomanna i ewentualnie zwrócić. Szkoda, bo to dużo więcej kasy.
    Albo pojeździć;)

  3. Sorki ,ze wtrące , ale jak stać Cie na bass za 4400 zł to chyba pare stówek za malowanie to nie jest jakiś wielki problem 😛

  4. Swgo czasu kupiłem najtańszego Musicmana z OLX (3800zł) – kupiłem całkowicie w ciemno i nie żałuję. Do tego w kozackim niebieskim kolorze ;).

    Poproś o oświadczenie, że gitara ma prosty gryf i nie ma ukrytych wad fabrycznych. Poproś o wystawienie na allegro – wtedy masz 28 dni na oddanie produktu.

Możliwość komentowania została wyłączona.