Wzmacniacz

Wzmacniacz
Witam. Proszę o sugestie odnośnie wzmacniacza do gry w domu. Jakie marki polecacie i jakiej mocy waszym zdaniem powinien być taki sprzęt. Z góry dziękuję za info.

Podziel się swoją opinią
hardcoreharley
hardcoreharley
Artykuły: 0

9 komentarzy

  1. jaki budzet ?? Mysle ze wsyztkie te male wzmacniacze maja podobne parametry , mozesz (przynajmniej ja tak bym zrobil) patrzec na dodatkowe fjuczery , typu efekty , wejscie na jakies zewnetrze zrodlo dzwieku typu mp3 czy telefon zebys mogl sobie do czegos tam grac i puszczac to przez combo , ze swojej strony nie doradze za bardzo , mialem tylko raz przez chwile jakies male combo laneya , fajne to gralo , obeceni do wszelkiego grania w domu uzywam komputera i interfesju (przy okazji mozna sobie cos nagrywac , a koszt sumujac wyjdzie taki sam) a komputer czy laptopa to kazdy raczej w domu ma.

  2. Super pomysł z tym graniem do utworów puszczanych z mp3. W tym temacie nie mam pojęcia jeśli możesz to proszę o jakieś info jak skonfigurować sobie taki sprzęt żeby przede wszystkim grać do utworów. Budżet do 3000 PLN.

  3. Dokup sobie dwa kable stereo TRS 1/4″, żeby przyłączyć te monitory do interfejsu (ma wyjścia symetryczne TRS 1/4″ na monitory). Mogą tez być TRS 1/4″ – XLR (monitory mają wejscia takie i takie i jeszcze niesymetryczne RCA od biedy). Bass podpinasz bezpośrednio pod wejście Hi-Z w interfejsie i ustawiasz podsłuch w DAW. Masz tam od ESIO DirectWire 3.0 umożliwiający virtualne crossowanie miedzy sterownikami rożnego typu (MME/WDM/ASIO) – dzieki temu możez zgrywać co chcesz prosto z YouTube’a do DAW-a, a poźniej (albo i jednoczesnie, jak Ci zależy) swój sygnał z basu. Piecyk do domu zbędny, a jak się uprzesz , to możesz wziąć dla bajeru jakiegoś małego Ampega, czy EBS-a 😉

  4. Jeżeli możesz wydać ok 1,5 tyś to zdecydowanie najlepsza opcja. Masz na czym ćwiczyć, nagrywać, słuchać muzyki. Uczenie się ze słuchu idzie o niebo lepiej jak masz dobre monitory.

  5. Polecam również proponowane wyżej rozwiązanie. Też je wykorzystuję, w domu nie mam wzmaka basowego. Nie potrzeba w domu, szczególnie jeżeli sąsiedzi są a ściany niegrube. No chyba, że „dom” taki, że można robić próby, ale t wtedy inna bajka jest…

    Pozdroofka
    RomekS

  6. Dzięki za informację. Są bardzo konkretne i profesjonalne. Pozdrawiam.

Możliwość komentowania została wyłączona.