Combo basowe do 300zł

Combo-basowe-do-300zl
Witam

Potrzebuję wzmacniacza do basu do grania w domu oraz na małe próby. Na aukcjach nic ciekawego dotąd nie znalazłem więc wstępnie kieruję się w stronę zakupu nowego

Czy nie będzie za słaby? Prosiłbym o ewentualne inne propozycje

Podziel się swoją opinią

12 komentarzy

  1. Za słaby na próby do domu może byc ok , ale są chyba lepsze opcje.

    Jedynym wyborem w tej kwocie LDM BA 100 tylko on jest dosyć duży w porównaniu do tego co tu wkleiłeś ale da rady w domu , na próby i pewnie na koncerty jakby co.

  2. Zbytnio przekracza budżet, z ewentualną wysyłką chciałbym żeby cena zamknęła się w 350zł

  3. chcenie to wielka rzecz. ten Ibanez da radę pod warunkiem, że będzie przywiązany do głowy. twojej głowy.

  4. Tu masz fajną propozycję.

    Ma wszystkie wejścia/wyjścia a nawet wyjście na zewnętrzną kolumnę.

    Testowałem kiedyś parę comb 30-35W pod względem głośności i Perfect Ten był najgłośniejszy (no ma ten 10 calowy głośnik).

    Potarguj jak prawdziwy Żydowski Kupiec.

    Tu masz za 350 (plus pewnie wysyłka – znów protip – targuj Żydzie).

    Bo szczerze zamiast tego Ibaneza lepiej dobre słuchawki i tani interfejs.

  5. Mam Perfect Tena, hoduję go pod biurkiem do domowych zastosowań i tu się pięknie sprawdza. Natomiast jak na próbę to tylko z bardzo ogarniętym bębniarzem, który potrafi zagrać delikatnie. Jak garowego poniesie entuzjazm następuje brak mocy.
    Ten LDM jak sprawny to spokojnie sobie poradzi – za 300 zł był wstawiony więc z targowaniem może być ciężko ale powalczyć zawsze warto.

  6. W takiej sytuacji polecam zawsze kombo Zar B40. Używki mozna dorwać za 250-300zł. Mam, stoi u perkusisty „w garażu”, daje radę na spokojnych próbach sekcyjnych i z delikatnie grającym gitrzystą. Brzmienie nie powala, ale ten sprzęt jest głośny jak na swój woltarz.

    Pozdroofka
    RomekS

  7. Mam starszą wersję takiego małego Ibaneza. Do domu wystarczył, do grania z kolegami w mieszkaniu wystarczył, był bardzo lekki i mobilny, ale po przejściu na większy sprzęt nie chcę już do niego wracać. Do grania z zespołem z perkusją nie da rady na pewno. Parę razy mi się zdarzyło używać go z perkusją, ale był ledwo słyszalny.

  8. Nic zaproponowanego w tym temacie – oprócz LDMa – nie nada się do sali prób, w której będzie perkusista i gitara elektryczna.

  9. Zar 20 będzie za słaby, 40 uciągnie bas jeżeli perkusista i gitarzysta zachowają rozsądek a muzyka nie wymusza na……nia. Przetestowałem na własnym zespole. Czasem się nie da bez omotu, no i wtedy bez 100w tranzystorowej mocy nie ma co startować.

  10. LIKE +1

    Te LDM sa serio zajebis*** kupiłem myśląc ze moze okazac się za słaby , ale on o dziwo serio daje rade i za 300 zl da się go spokojnie kupić. Pomimio tego ,że pewnie bedzie miał 30 lat+ bedzie działał , a nawet jak sie coś zepsuje to konstrukcja tam to jak konstrukcja cepa , pierwszy lepszy elektronik to naprawi i koszta nie powinny przekroczyc 50 zł.

Możliwość komentowania została wyłączona.