WARWICK?

WARWICK
Cześć wszystkim. Rozglądam się nowym basiwem. Tak w okolicach do 2000 PLN.
Mocno zastanawia mnie Warwick RB Streamer Standart 5 ewentualnie Warwick RB Streamer LX 5.
Pierwszy pasywny, drugi aktyw. Czy ktokolwiek z Was miał do czynienia z tymi wiosłami?
Mało tego u nas w kraju. Na GC wisi jedna sztuka, pozostaje Thomann.

Dodam, że nowe wiosło nie musi być nowe ;). Worwicków na rynku wtórnym praktycznie nie ma.
Te 2000 PLN to na razie gór granica.

Chyba, że ktoś chętny na Epifona Thunderbirda Goth na sterydach – założene Merliny Bassblastery (orginalne pipki też mam),
wówczas budżet się zwiększy.

Podziel się swoją opinią
Bob Dzbllonsky
Bob Dzbllonsky
Artykuły: 0

12 komentarzy

  1. Z tego co wiem ludzie tutaj hejtują Warwicki 😛 Jak nagrywałem ostanio w studio na Warwick corvette standard okazał sie lepiej brzmiacym basem niż moj Ibanez SRX z preampem aquilara i spector legend custom.

    Na twoim miejscu jak już się zdecydujesz na warwicka szukałbym uzywki, chociaż moze to troche potrwać.

  2. To nie świadczy zbyt dobrze o tym Ibanezie :D.
    Bez kitu, na tegorocznym Brutalu słuchaliśmy z Ramcelem wielu koncertów i było kilka dużych kapel z basistami grającymi na Warwickach. Ci basiści brzmieli słabo. Pierwszy lepszy precel ciął w miksie jak gorący nóż masło, a Warwick ginął.

  3. Gdybyś potrzebował oficjalnych info to zapraszam do kontaktu.

    Ze swojej storny polecę też wziąć pod rozwagę (przy ewentualnie zwiększonym budżecie) instrument Corvette z serii German Pro Series (Teambuilt), to sa instrumenty Made in Germany. Z drewna z naszych magazynów w Markneukirchen.

    [url=] [/url]

    Na pasywach nową piątkę dostaniesz w granicach około 5tyś. O dokładną cenę musiałbyś się zapytać w sklepach. Bas budowany jest indywidualnie pod każde zamówienie więc jeśli nie mają w sklepie, trzeba poczekać na realizację około 3-4 tyg. W okresie przedświątecznym może dłużej.

    Jeśli chodzi o Rockbass zdradzę, że aktualnie jesteśmy na etapie wymiany podstrunnic w całej serii. N Nowe modele, z podstrunnicą z wenge, pojawia się w 2018 roku. Natomiast, większość starej serii kupisz w sklepach PL które mają jeszcze stock, czy Thomannie który wykupił od nas praktycznie wszystkie modele z palisandrem na podstrunnicy jakie jeszcze zostały nam na stanie.

    Pozdrowienia,

  4. Posłuchaj dołu w tym basie, jest taki strasznie zgaszony. Teraz wyobraź sobie to w miksie, w zespole, a nie wyeksponowany bas, który gra przy całej reszcie „ściszonej” – bo to nie jest żadna sztuka :D.

  5. Ja nie kumam jak można mówić o Warwickach i ich brzmieniu jako o całości.
    Uważam, że to jakieś polowanie na czarownice (i mówie to jako fenderowiec).
    Jak można porównywać np pasywne wiosło jesionowe typu streamer do np aktywnego dolphina z jakiegoś egzotyka.
    Jest sporo fajnych przykładów gdzie warwicki bardzo dobrze działają (Fishbone, Jamiroquai…)

  6. Coroner Reunion, Rex Brown (choć ostatnio skurczybyk przerzucił się na gitarę + vocal: [url=https://www.youtube.com/watch?v=U-oXxUShA5M ]https://www.youtube.com/watch?v=U-oXxUShA5M [/url]), TM Stevens… i tez nie jestem jakimś fanatycznym obrońcom czy fanem W.

  7. Od siebie dodam jeszcze zapoznanie się z takimi zespołami jak Inglorious, Havok, czy Soften the Glare. To nawet w ramach ciekawostki dla tych co nie słyszeli.

    Dodatkowo dopowiem jedną rzecz, Streamer LX ma pasywne pickupy, natomiast aktywną elektronikę.

  8. No naprawdę – w ciul dobry kawałek rockowego brzmienia. Wokal zajebongo, pasywny Warwick ładnie chrupie. 😉

Możliwość komentowania została wyłączona.