Jazz Bass SX

Jazz-Bass-SX
Witam serdecznie. Obserwując czy to allegro, czy to OLX’a zauważyłem, że od dłuższego czasu zejść z obydwu nie może ten oto bas:

Dlatego kieruję pytanie do Was: czy opłaca się go przygarnąć za tą cenę? Słyszałem, że SX’y przyzwoite wiosła…

Podziel się swoją opinią
Maciek0605
Maciek0605
Artykuły: 0

8 komentarzy

  1. Podstawowe modele SX kosztowały jakiś czas temu około 700zł, ale to jest jakiś fajniejszy model, który wszędzie w necie kosztuje więcej, od 1100 nawet do 1600. Moim zdaniem się opłaca.

  2. Jeżeli jest to jakiś fajniejszy model.

    Tak posprawdzałem po sklepach i chodzi nowy za około 1100, więc jeżeli nie ma żadnych jakichś dziwnych wad, to jak najbardziej godny kupienia.

  3. Moim zdaniem może coś mieć z niektórymi progami (wygląda trochę na podklejanie metodą chałupniczą, ale może to być również brud – na wszelki wypadek, dopytaj sprzedającego i poproś o dokładniejsze foto tych miejsc).

  4. Sprzedawca podesłał mi dokładniejsze zdjęcia progów…
    Faktycznie, wyglądają one na lekko przybrudzone (zresztą sprzedawca sam o tym wspomniał).
    Tylko teraz pytanie, czy warto po nią przejechać 270 km… 😛

  5. Powiem ci tak – poproś o jakieś oświadczenie o stanie. Zawsze masz prawo oddać. Chyba nie warto tyle km jechać by obczajać gitarę za 600zł – chyba lepiej kupić sobie fajne nowe struny. Prawo i allegro cię chroni. A nie każdy jest skur… i złodziejem.

  6. [quote=Maciek0605]
    Tylko teraz pytanie, czy warto po nią przejechać 270 km… :P[/quote]

    nie warto ;] tylko wysyłka jechac 300 km po bas za 600 zl troche paranoja

  7. [quote=Maciek0605]Słyszałem, że SX’y przyzwoite wiosła…[/quote]
    Przyzwoite, i chyba przez to od jakiegoś czasu ich ceny w detalu poszły mocno w górę. Wiem, że wątek dotyczy Jazza, ale jak się wahasz jeszcze i nie kupiłeś, to masz też Precla od SX (też z klonową podstrunnicą) i to 2 stówki taniej: [url=][/url]

  8. Ten bas to moje ogłoszenie, jest jak najbardziej w porządku.
    Nie chce zejść bo jak mniemam ludzie nie znają tej marki i zapewne myślą że to jakiś „wymysł”.
    Nieliczni chętni byli, ale na wysyłkę a to nie wchodzi w grę.
    Progi rzeczywiście są trochę brudne, nie pomyślałem żeby je podczyścić przed zrobieniem fotek.
    Bas używany tylko w domu, zupełnie normalny udany egzemplarz.

Możliwość komentowania została wyłączona.