Nagłośnienie do pokoju

Autor rozważa zmianę systemu nagłośnienia w swoim pokoju, szukając lepszej jakości dźwięku stereo, który nie jest zniekształcony i ma zbalansowane basy. Chce, aby nowe rozwiązanie było kompatybilne z telefonem.

Naglosnienie-do-pokoju
Mam pytanie. Wiem, że może nie powinienem tego pisać na tym forum, ale to jedyne (na którym jestem), gdzie są sami muzycy.

Chodzi mi o to, że nie wiem w jakie nagłośnienie zainwestować do pokoju (2,5×3,7). Do tej pory słuchałem na moim wzmacniaczu do basu (ampeg BA 108),ale gdy użyłem moich słuchawek (JBL T110), uznałem, że ten dźwięk nie jest świetny i nie wystarcza, a głośniki komputerowe to też nie to. Wiem, że ten wzmacniacz jest naprawdę dobry, ale do basu. Zależy mi na tym, żeby to nagłośnienie miało stereo, przynosiło ładny nie zniekształcony dźwięku. Nie musi mieć niewiadomo jakich basów, po prostu muszą być słyszalne. Chciałbym podłączać do niego telefon. Na EQ, też mi nie zależy, bo mam dobrą apkędo odtwarzania z naprawdę dobrym EQ.

Mam nadzieje, że zrozumieliście o co mi chodzi, z góry dziękuję za rady.

Jaki rodzaj nagłośnienia polecacie do pokoju o wymiarach 2,5×3,7, aby uzyskać ładny dźwięk do słuchania basu?
Czy ktoś może mi doradzić, jaki sprzęt nagłaśniający wybrać do mojego pokoju, ponieważ słuchawki lub głośniki komputerowe nie spełniają moich wymagań?
Co sądzicie o najlepszym rodzaju nagłośnienia do pokoju, aby uzyskać dobry dźwięk basu?
Jakie rodzaje nagłośnienia pokoju polecacie, aby uzyskać najlepszy dźwięk basu?
Jaki sprzęt nagłaśniający do mojego pokoju pomógłby mi uzyskać najlepszą jakość dźwięku basu?
Jakie urządzenia nagłaśniające można zastosować w pokoju, aby uzyskać najlepszy dźwięk basu?
Czy ktoś może polecić mi nagłośnienie do mojego pokoju, które zapewni mi dobry dźwięk basu, ale nie będzie rykoszetować po sąsiadach?
Jaki sprzęt nagłaśniający jest najlepszy do słuchania muzyki basowej w moim pokoju?
Czy ktoś może polecić mi markę lub model sprzętu nagłaśniającego, który dobry jakościowo i nie przesadzi z basami?
Czy jest jakiś konkretny sprzęt nagłaśniający, który świetnie działa do odtwarzania muzyki basowej w pokoju i jest łatwy w obsłudze?

Podziel się swoją opinią

Jeden komentarz

  1. Czołem

    Monitory bliskiego pola, np:

    albo taniej:

    Oczywiście może być zacznie drożej i lepiej, oraz trochę taniej, ale raczej nie lepiej.

    Pozdroofka
    RomekS

Możliwość komentowania została wyłączona.