[squiery] Korea/Japonia?

squiery-KoreaJaponia
Hej Witam was serdecznie!

Mam zapytanie – czy Squiery z Korei/Japonii różnią się czymś od Chinczyków/Indonezyjczyków?
Ponoć w ostatnich latach kontrola jakości i nowe Squiery są bardzo dobre. Jest jakaś różnica między nimi? Bo jeśli chodzi o cenę to kosztują tyle samo.

Generalnie lepiej brac nowego Squiera czy starego? Cena taka sama.

Podziel się swoją opinią
zielony666
zielony666
Artykuły: 8

7 komentarzy

  1. A generalizując, to się nie stopniowało przypadkiem: Japonia>Korea>Indonezja>Chiny (przy dwóch ostatnich to w sumie nie ma pewności)?

  2. Do zamknięcia – Poszło – Squier Jazz Bass MiJ – zobaczymy organoleptycznie co to za dziwoląg.

  3. Nie no Panie 140 funtów (około 650zł) i to nie dla mnie :). Dla kumpla na pierwszy bas. Myślę że będzie zadowolony. GASu już nie mam własciwie na nic. Uregulowałem juz wszystkie basowe kompleksy. No może jeszcze jakiegoś darkglassa bo są absolutnie fantastyczne – wszystkie.

    Generalnie jest 300 funtów challenge. I stwierdziłem, ze to w kurwę kasy i za tyle to można mieć sprzęt na lata.
    Do zestawu dojdzie to…

    trochę budżet nagięty ale ponizej na polskie 900zł ciężko chyba znaleźć lepszego ampa. Miał to ktoś? Sugeruję sie tym, że gorsze niz seria BA nie będzie a te 600W to powinno realnie jak 200w mosfeta zagrać.

    Jazz + Ampeg – fakt ze budżetówki ale powinno to pykać fajnie.

  4. [quote=OMSON]A generalizując, to się nie stopniowało przypadkiem: Japonia>Korea>Indonezja>Chiny (przy dwóch ostatnich to w sumie nie ma pewności)?[/quote]

    Mialem akurat ibanezy , ale moge porównac , MiJ na pierwwszym miejscu (mialem stare 87, 92′) później Korea (te wydaja sie lepiej wykonane niz MiTaiwan) i na końcu tajwan (miałem trzy wiec mam jakieś porównanie) .W przypadku ibanezów tak bym to stawiał , wiec zgadza się z tym co pisze Omson.

    Nie mma pojecia jak to wyglada w przypadku innych marek. Ale mając tych ibanezów z 8 to moge w przypadku tej marki sie wypowiedzić.

  5. Dzięki za infa chopy. Poszedł ten jazz mij bo szczerze to nigdy nie widziałem japońskiego squiera jazza i tym razem dla potomności postaram się coś nagrać. Wiem że chyba gurf miał Squiera Precla MIJ i chwalił. Niestety nie mam jak tego basu wymacać ale sprzedawca twierdzi że wszystko ok.

Możliwość komentowania została wyłączona.