Digital delay ads 1000 podłączenie pod combo basowe

Witam. Bawię się aktualnie wszelakiego rodzaju efektami które mam pod ręką i chciałem podłączyć kamerę pogłosową bezpośrednio do pieca. Kamerą ową jest digital delay 1000 marki ADS, piec to kombi basowe trace elliot series 6 715. Podpinałęm sprzęcie już bezpośrednio przez wejście pasywne, jednak wadą jest to że kamera musi być włączona aby wogóle przesyłała jakikolwiek sygnał i nie ma w niej jakiegokolwiek włącznika samych efektów. Postanowiłem spróbować podpiąć ją przez wejścia effects, , jednak nie wiem czy jest to w ogóle możliwe a jeśli już to które wejścia do czego, tak aby niczego nie popalič. Elektronik ze mnie żaden, dlatego wolę spytać się kogoś kto ma o tym większe pojęcie, lub robił już coś takiego. Poniżej zaraz dam zdjęcia wszystkich możliwych wejść i wyjść, może ktoś ma jakiś ciekawy pomysł 🙂 pozdrawiam.

Załączniki

-

Jak Ty oceniasz wpis?

Wiesz po co są te ikonki?

Wpisy są prywatnymi opiniami poszczególnych autorów.

Komentarzy: 2

1. Kabel z "send" idzie do "inputu" efektu, z "outputu" wyprowadzasz kabel do "return" wzmacniacza. Nic nie popalisz.
  2. Dzięki, trybi choć nie uzyskałem efektu niestety dokładnie takiego jakiego oczekiwałem. Ale kombinuje dalej.
Napisz odpowiedź