Digital delay ads 1000 pod艂膮czenie pod combo basowe

W artykule opisuj臋 swoje podej艣cie do pod艂膮czenia efektu digital delay 1000 do combo basowego trace elliot series 6 715. Zmagam si臋 z brakiem mo偶liwo艣ci bezpo艣redniego w艂膮czenia efekt贸w oraz zastanawiam si臋 nad prawid艂owym sposobem pod艂膮czenia przez wej艣cia effects.

Digital-delay-ads-1000-podlaczenie-pod-combo-basowe
Witam. Bawi臋 si臋 aktualnie wszelakiego rodzaju efektami kt贸re mam pod r臋k膮 i chcia艂em pod艂膮czy膰 kamer臋 pog艂osow膮 bezpo艣rednio do pieca. Kamer膮 ow膮 jest digital delay 1000 marki ADS, piec to kombi basowe trace elliot series 6 715. Podpina艂臋m sprz臋cie ju偶 bezpo艣rednio przez wej艣cie pasywne, jednak wad膮 jest to 偶e kamera musi by膰 w艂膮czona aby wog贸le przesy艂a艂a jakikolwiek sygna艂 i nie ma w niej jakiegokolwiek w艂膮cznika samych efekt贸w. Postanowi艂em spr贸bowa膰 podpi膮膰 j膮 przez wej艣cia effects, , jednak nie wiem czy jest to w og贸le mo偶liwe a je艣li ju偶 to kt贸re wej艣cia do czego, tak aby niczego nie popali膷. Elektronik ze mnie 偶aden, dlatego wol臋 spyta膰 si臋 kogo艣 kto ma o tym wi臋ksze poj臋cie, lub robi艂 ju偶 co艣 takiego. Poni偶ej zaraz dam zdj臋cia wszystkich mo偶liwych wej艣膰 i wyj艣膰, mo偶e kto艣 ma jaki艣 ciekawy pomys艂 馃檪 pozdrawiam.

Jak pod艂膮czy膰 kamer臋 pog艂osow膮 do swojego combo basowego Trace Elliot Series 6 715 za pomoc膮 digital delay 1000 ADS?
Czy kto艣 wie, jak pod艂膮czy膰 kamer臋 pog艂osow膮 do swojego basowego pieca Trace Elliot Series 6 715 za pomoc膮 digital delay 1000 ADS?
Jakie s膮 najlepsze sposoby pod艂膮czenia kamer臋 pog艂osow膮 do mojego kombi basowego Trace Elliot Series 6 715 przy wykorzystaniu digital delay 1000 ADS?
Czy kto艣 ma do艣wiadczenie w pod艂膮czaniu kamery pog艂osowej do pieca basowego i czy mo偶e mi pom贸c z moim Trace Elliot Series 6 715 i digital delay 1000 ADS?
Co musz臋 zrobi膰, aby pod艂膮czy膰 kamer臋 pog艂osow膮 do mojego Trace Elliot Series 6 715 oraz u偶y膰 digital delay 1000 ADS?
Jakie s膮 alternatywne sposoby pod艂膮czenia kamery pog艂osowej do Trace Elliot Series 6 715, aby korzysta膰 z efekt贸w digital delay 1000 ADS?
Czy kto艣 zna najlepszy spos贸b na pod艂膮czenie kamery pog艂osowej do Trace Elliot Series 6 715 razem z digital delay 1000 ADS, aby unikn膮膰 uszkodzenia sprz臋tu?
Jakie s膮 mo偶liwe ryzyka przy pod艂膮czeniu kamery pog艂osowej przez wej艣cia effects w Trace Elliot Series 6 715 z u偶yciem digital delay 1000 ADS?
Jakie wej艣cia powinienem u偶y膰, aby pod艂膮czy膰 kamer臋 pog艂osow膮 do Trace Elliot Series 6 715 z u偶yciem efekt贸w z digital delay 1000 ADS?
Czy kto艣 zna skuteczny spos贸b na pod艂膮czenie kamery pog艂osowej do Trace Elliot Series 6 715 za pomoc膮 digital delay 1000 ADS, aby uzyska膰 najlepszy efekt?

Podziel si臋 swoj膮 opini膮

2 komentarze

  1. Kabel z „send” idzie do „inputu” efektu, z „outputu” wyprowadzasz kabel do „return” wzmacniacza. Nic nie popalisz.

  2. Dzi臋ki, trybi cho膰 nie uzyska艂em efektu niestety dok艂adnie takiego jakiego oczekiwa艂em. Ale kombinuje dalej.

Mo偶liwo艣膰 komentowania zosta艂a wy艂膮czona.