Ani Slowa Ep

Ani Słowa EP

YouTube Ani Słowa EP
Cześć! Razem z moim zespołem nagraliśmy kilka numerów i złożyliśmy z tego EP. Zapraszam do odsłuchu.

[url= https://www.youtube.com/watch?v=HBSa1KPG8YU &list=PLOdrQzIhHmCNjR-XoZSd6I39_X1b_X985]Ani Słowa EP” >KLIK

Podziel się swoją opinią

4 komentarze

  1. Całośc pozytywnie – bardzo profesjonalne – to trzeba przyznac ale kilka moich uwag .

    1 Kawałki sa do siebie strasznie podobno (1,2 i 4) jak zaczął sie kawałek nr 2 myslałem ze to ponownie włączył sie kawałek nr 1. Mam wrażenie ze to wina gitarzysty który stosuje cały czas podobne bicia .

    2 Az prosi sie o fajne delikatne linie klawiszowe

    3 Wokal niby nie ma sie do czego przyczepic ale nie porywa .

    Nie obraź sie bo to tylko moje zdanie , a ja moge byc inny . Mi generalnie EPka przemineła i nic z niej nie „wyciągnąłem”

  2. [quote=stagnacja]Całośc pozytywnie – bardzo profesjonalne – to trzeba przyznac ale kilka moich uwag .

    1 Kawałki sa do siebie strasznie podobno (1,2 i 4) jak zaczął sie kawałek nr 2 myslałem ze to ponownie włączył sie kawałek nr 1. Mam wrażenie ze to wina gitarzysty który stosuje cały czas podobne bicia .

    2 Az prosi sie o fajne delikatne linie klawiszowe

    3 Wokal niby nie ma sie do czego przyczepic ale nie porywa .

    Nie obraź sie bo to tylko moje zdanie , a ja moge byc inny . Mi generalnie EPka przemineła i nic z niej nie „wyciągnąłem”[/quote]

    Dzięki za opinię. Faktycznie numery mogą się wydawać podobne, ale nas to nie boli. O klawisze walczymy jakiś czas i nie ma szans…

    [quote=robson200]Bardzo przyjemnie się słucha. Gdzie można posłuchać Was na żywo ?[/quote]
    Jak będziemy wiedzieć, to dam znać 😀 Niestety z koncertami jest posucha aż zęby zgrzytają.

  3. [quote=quniq]

    Dzięki za opinię. Faktycznie numery mogą się wydawać podobne, ale nas to nie boli. O klawisze walczymy jakiś czas i nie ma szans…
    .[/quote]

    OK . Mam nadzieje że nie wziąłeś tego wszystkiego do siebie , jest potencjał , jest profesjonalizm reszta przyjdzie 🙂 Generalnie liczy sie że macie z tego FUN

Możliwość komentowania została wyłączona.