Stacja dokująca, zasilacz do efektów

Stacja-dokujaca-zasilacz-do-efektow
Ohayo. Piszę z dość prostym pytaniem. Nie mam zbyt dużo wspólnego ze sprzętem, a mój uniwersalny zasilacz do efektów jest tragiczny i ryzykowny, więc postanowiłem zaopatrzyć się w jakąś niedrogą stację dokującą. Nie chcę wydać więcej niż 300zł, co za tym idzie sprzęt nie musi być nowy, byle był kompletny, sprawny i nie musiałbym się obawiać że coś spalę. Jesteście w stanie coś polecić? Przeglądam olxa/allegro ale nie wiele mi to wszystko mówi.
Chcę aby obsługiwał do 10 efektów na 9v. Na zaś.

Czy ktoś może polecić niedrogą stację dokującą dla moich efektów basowych za mniej niż 300zł?
Jaką stację dokującą do moich efektów basowych polecacie, by była kompletna, sprawna i nie przekraczała 300zł?
Szukam stacji dokującej dla moich efektów basowych – czy macie jakieś propozycje do 300zł?
Potrzebuję niedrogiej stacji dokującej dla moich efektów basowych, która obsłuży do 10 efektów na 9v – jaki model byście polecali?
Czy jest jakaś stacja dokująca do efektów basowych, która nie przekracza 300zł i jest kompletna, sprawna i łatwa w obsłudze?
Poszukuję niedrogiej stacji dokującej do moich efektów basowych – czy macie jakieś propozycje?
W jaki sposób mogę znaleźć dobrą i niedrogą stację dokującą do moich efektów basowych?
Czy jest jakaś stacja dokująca, która obsłuży moje efekty basowe i jest niższa w cenie niż 300zł?
Ktoś ma jakieś doświadczenie z niedrogimi stacjami dokującymi dla efektów basowych?
Czy wiecie, jaką stację dokującą do moich efektów basowych polecilibyście za mniej niż 300zł?

Podziel się swoją opinią

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.