Fendery PJ

Fendery-PJ
Cześć,
Mam pytanie odnośnie Fenderów PJ, miałem w rękach ostatnio Fendera Usa PJ( nie wiem co za rocznik, ale raczej typu 1989) i bardzo spodobało mi się jego brzmienie, więc zacząłem szukać tych instrumentów w necie. Znalazłem m. in. Fender Boxer, Fender Aerodyne, Fender Lyte, Fender Deluxe PJ itp, i jeszcze do tego układ PJ w korpusie Jazz’a
Czym różnią się te gitary od siebie? , jaka jest dostępność i cena tych instrumentów? Które ogrywaliście i polecacie?
Jestem ciekawy waszej opinii.
Pozdrawiam 🙂

ps.Jest temat traktujący o basówce PJ do 2500, więc uznałem, że założę nowy temat.

Czy próbowałeś kiedykolwiek grać na Fenderze PJ?
Jakie są Twoje wrażenia po pierwszym kontakcie z Fenderem PJ?
Zastanawiałeś się kiedykolwiek nad kupnem Fendera PJ?
Co sądzisz o różnych modelach Fendera PJ, takich jak Fender Boxer i Fender Aerodyne?
Czy miałeś okazję grać na Fenderze Deluxe PJ?
Czym różnią się modele Fendera PJ od siebie, zwłaszcza Fender Lyte i Fender Deluxe PJ?
Czy zainteresował cię układ PJ w korpusie Jazza?
Jaka jest cena i dostępność modeli Fendera PJ?
Który z tych modeli ogrywałeś i poleciłbyś go innym?
Co sądzisz o temacie na forum traktującym o basówce PJ do 2500, a co myślisz o tym, że założyłeś nowy temat?

Podziel się swoją opinią
Michalbas
Michalbas
Artykuły: 13

3 komentarze

  1. Fender Boxer PJ to jest gitara MiJ nie bylo wersji U.S. (chyba) i jest mniej wiecej z przedziału 2600 – 3200 zl wiec troche ma się to inaczej do Fenderów U.S.A gdzie w wiekszosci ceny zaczynają się od 4 klocków w górę.Nigdy nie mialem w łapach , ale strasznie mi sie podoba boxser *.*

  2. Fender boxer charakteryzuje się jeszcze tym, że ma lekki, pozaokrąglany korpus i wyjątkowo mocny sygnał przystawek. Mam co prawda takiego z dwoma przekrzywionymi przystawkami P, ale te same cechy mają chyba wszystkie boxery.

  3. No z tego co mi wiadomo róznia sie tym ,że jedne modele mialy single coil i split coil(czyli klasyczne PJ) , a inne 2 x split coil.

Możliwość komentowania została wyłączona.