Co To Za Sprzet Basowy Wystepuje W Piosence

Co to za sprzęt basowy występuje w piosence

maxresdefault-9
Hej. Jestem jeszcze młodym basistą, ze średnio wprawionym uchem, ciągle szukam swojego brzmienia. Ostatnio przeglądając youtuba znalazłem taką ciekawą pioseneczkę: https://www.youtube.com/watch?v=IvUU8joBb1Q
Co pierwsze rzuciło mi się w uszy bas w tym utworze brzmi genialnie 🙂 Jakiś spec pomoże określić jaki sprzęt daje podobny efekt? pozdro! 😉

Jakie jest sprzęt basowy wykorzystany w piosence Hej?
Czy ktoś może mi pomóc zidentyfikować sprzęt basowy użyty w tej piosence?
Jaki sprzęt basowy jest odpowiedzialny za genialne brzmienie basu w tej piosence?
Co powinienem zrobić, aby uzyskać podobny efekt brzmienia basu w swoich utworach?
Jakie są najlepsze sprzęty basowe do uzyskania idealnego brzmienia basu?
Czy istnieją jakieś konkretne marki sprzętu basowego, które należy stosować, aby uzyskać najlepsze brzmienie basu?
Czy możesz polecić mi jakieś konkretnie modele sprzętu basowego, które są idealne dla początkującego basisty?
Jakie czynniki należy brać pod uwagę podczas wyboru sprzętu basowego, aby osiągnąć uzasadniony i rewelacyjny dźwięk?
Co powinienem zrobić, aby uzyskać doskonałe ucho i lepiej rozróżniać dźwięki?
Jakie techniki gry na basie można zastosować, aby uzyskać idealny dźwięk basu?

Podziel się swoją opinią
Cytrusowy
Cytrusowy
Artykuły: 0

3 komentarze

  1. On ma wmontowany w tę maszynkę bas hollowbody, które same z siebie potrafią tak brzmieć. Żadnego efektu nie potrzeba. Tylko artykulacja odpowiednia, którą w tym wypadku zapewniają kulki upadające na strunę – ale coś takiego dałoby się osiągnąć kostką, bądź mocniejszym graniem na gryfie w stylu Ala Cisnerosa czy Scotta Reedera.

  2. To jest Hofner Ignition Bass, tyle że obwalony z lakieru i przyczepiony do maszyny. Reszta jak mówi Kapral – kostka i mamy intant takie brzmienie.

Możliwość komentowania została wyłączona.