Co to za wiosło?

Czołem
Natknąłem się na takie narodowo-piękne (:D) wiosełko. Na główce widnieje napis „UNISSOLL” – po wygooglowaniu wychodzi, że to pomorski producent automatyki do bram (serio). Wygląda na domoróbnego Grabbera, ale znam się umiarkowanie. Tak więc co to?

Foto z OLX (za wystawiającym):

Załączniki

-

Jak Ty oceniasz wpis?

Wiesz po co są te ikonki?

Wpisy są prywatnymi opiniami poszczególnych autorów.

Komentarzy: 10

 1. Jest od tego odpowiedni wątek. Odpowiadając na Twoje pytanie to Defil Luna 2.
 2. @errdil_999: Jest od tego odpowiedni wątek. Odpowiadając na Twoje pytanie to Defil Luna 2.


  Dzięki. Wątku musiałem nie zauważyć, przepraszam za prawdopodobnie straszny bajzel.
 3. Miał być Grabber... Wyszedł Defil :D
 4. Ja pier - zemsta komuchów na polskich muzykach rockowych xD.

  Porąb i spal zanim się rozmnoży i jakiś idiota powie że to klasyk.

  Osobiście porąbałem i spaliłem Defila i Jolanę Iris bass i jestem dumny że jakiś biedak nie musiał tego odkupić za 200zł i zniechęcić sie do gitary basowej. Przy tym tworze Skyway to wygodny i całkiem dobry bas.
 5. widzę, że upiory PRL mają się dobrze. Całkiem jak w realu
 6. Miałem wybór między tym "czymś" a BAS-2 z Rostowa nad Donem. Wybrałem bas Bas, był tańszy pięć dych i dużo ładniejszy (nie żałuję, jest cudowny pomimo trudności w obsłudze). Akcja strun jest tragiczna w jednej i w drugiej.
 7. @zielony666: Ja pier - zemsta komuchów na polskich muzykach rockowych xD.Porąb i spal zanim się rozmnoży i jakiś idiota powie że to klasyk.Osobiście porąbałem i spaliłem Defila i Jolanę Iris bass i jestem dumny że jakiś biedak nie musiał tego odkupić za 200zł i zniechęcić sie do gitary basowej. Przy tym tworze Skyway to wygodny i całkiem dobry bas.  Z budżetem 200 złociszy to mało kto wybrzydza. Moim jedynym kryterium było, żeby to nie był jakiś nowy bida-chińczyk, co się rozpada od samego patrzenia nań (Harley Brenton, czy jakoś tak). Klasyk, nie klasyk nieważne - chciałem grać. Basy Defila to faktycznie opał (no może poza Romeo), ruskiego nie spalisz - formaldehydowa płyta pilśniowa.
 8. No akurat Harleye to są gitary na których da się grać. Defile..nie wiem, jakby to rzucić do ogniska, to by pewnie zgasło.
Napisz odpowiedź