Ashdown ABM 500 III – uszkodzenie transformatora – szukam serwisu.

Ashdown-ABM-500-III-8211-uszkodzenie-transformatora-8211-szukam-serwisu
Witam. Na ostatniej próbie ze wzmaka poszedł dym. Znajomy zajrzał i stwierdził uszkodzone trafo (gdzieś zwarcie). Wzmacniacz oddałem do serwisu Lekoprąd w Toruniu – informując co zostało stwierdzone. Dziś dzwoni Pan serwisant informując mnie to o czym wiedziałem z informacją, że nie podejmie się naprawy – sam mam ogarniać uszkodzone elementy – dla mnie lekki szok! Czy któryś z kolegów mógłby polecić godny serwis w pobliżu Rypina (opcjonalnie Torunia), który nie skasuje mnie 3 raz za informację co jest uszkodzone – tylko go po prostu naprawi? Wzmacniacz to Ashdown ABM 500 Evo III (wersja do rack’a – jeśli ma to znaczenie). Pozdrawiam Adam

Gdzie mogę znaleźć dobry serwis do naprawy uszkodzonego transformatora w moim wzmacniaczu Ashdown ABM 500 III?
Czy zna ktoś godny zaufania serwis w pobliżu Rypina lub Torunia, który może naprawić mój wzmacniacz Ashdown ABM 500 III?
Czy ktoś wie, gdzie mogę naprawić mój wzmacniacz Ashdown ABM 500 III, który ma uszkodzony transformator?
Czy jest jakiś dobry serwis w pobliżu, który specjalizuje się w naprawie wzmacniaczy Ashdown?
Czy ktoś miał dobre doświadczenia z serwisem w naprawie wzmacniacza Ashdown ABM 500 III?
Czy ktoś mógłby polecić serwis w pobliżu Rypina lub Torunia, który może naprawić mój wzmacniacz Ashdown ABM 500 III?
Czy ktoś wie, gdzie mogę znaleźć serwis, który może naprawić mój Ashdown ABM 500 III z uszkodzonym transformatorze?
Czy ktoś ma dobre doświadczenia z naprawą wzmacniaczy basowych Ashdown i może polecić dobry serwis?
Czy ktoś zna serwis w pobliżu Rypina lub Torunia, który jest specjalizuje się w naprawie wzmacniaczy basowych Ashdown?
Czy ktoś ma jakieś sugestie odnośnie serwisu, który mógłby naprawić mój Ashdown ABM 500 III z uszkodzonym transformatorze w pobliżu Rypina lub Torunia?

Podziel się swoją opinią

4 komentarze

  1. Moze zmien troche temat, bo szukasz serwisu a temat troche z dup** strony 😉

  2. [quote=szczota]Moze zmien troche temat, bo szukasz serwisu a temat troche z dup** strony ;)[/quote] Prawda – poprawione.

Możliwość komentowania została wyłączona.