Wymiana Przetwornikow 8222esp Sb 5 B038n8221 Na 8222emg 40dc Bridge 038 Neck Active Pickups8221

Wymiana przetworników „ESP SB-5 [B&N]” na „EMG 40DC [Bridge & Neck] Active pickups”

Witam

Posiadam gitarę basówą z:

Przetworniki: ESP SB-5 (B&N)

Elektronika: Aktywna ABQ-3 3-pasmowy EQ

Chciałem wymienić na komplet

EMG 40DC (Bridge & Neck) Active pickups

Czy muszę coś dokupywać do tego?

Elektronika: EMG B64

Chyba że podejdzie ta co mam.

Proszę o odpowiedz i z góry dziękuje.

Pozdrawiam

Czy mogę wymienić pickupy ESP SB 5 (B&N) na EMG 40DC (Bridge & Neck) Active pickups?
Czy potrzebuję dokupić coś do wymiany pickupów na EMG 40DC (Bridge & Neck) Active pickups?
Czy wymiana pickupów ESP SB 5 (B&N) na EMG 40DC (Bridge & Neck) Active pickups jest wykonalna na mojej gitarze basowej?
Czy wymiana pickupów ESP SB 5 (B&N) na EMG 40DC (Bridge & Neck) Active pickups wpłynie na brzmienie mojej gitary basowej?
Czy muszę posiadać jakieś specjalne narzędzia, aby wymienić pickupy ESP SB 5 (B&N) na EMG 40DC (Bridge & Neck) Active pickups?
Czy wymiana pickupów ESP SB 5 (B&N) na EMG 40DC (Bridge & Neck) Active pickups wpłynie na jakość dźwięku mojej gitarze basowej?
Czy muszę wiedzieć coś więcej o EMG 40DC (Bridge & Neck) Active pickups przed ich wymianą na mojej gitarze basowej?
Czy muszę znać się na elektronice, aby dokonać wymiany pickupów ESP SB 5 (B&N) na EMG 40DC (Bridge & Neck) Active pickups?
Czy są jakieś inne alternatywy dla pickupów EMG 40DC (Bridge & Neck) Active pickups, które mogę rozważyć?
Czy wymiana pickupów ESP SB 5 (B&N) na EMG 40DC (Bridge & Neck) Active pickups jest skomplikowanym procesem?

Podziel się swoją opinią

4 komentarze

  1. Jeśli EMG to komplet preamp i przystawki to będzie działało.W wiekszosci
    basów sa pasywne pickupy , i nie zawsze preamp od nich będzie działa z
    aktywnymi przystawkami ,które maja dużo mocniejszy sygnał.

  2. @Aszenu: Elektronikę mam aktywną.

    Elektronikę czyli preamp 😛 w 90% basów pickupy są pasywne 🙂 i to daje
    ten magiczny napis „aktywny” 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.