Glosniki 4ohm8230

Głośniki 4ohm….

Hej! mam zestaw Behringera bb 2x10i 1×15. Do paczki 1×15 wrzuciłem właśnie
Eminence Beta 300 i nagle paka ożyła! Ładnie ją odmuliło i gada bardzo
dynamicznie…W 2×10 natomiast są 2 10tki 4ohm. Nie mogę znaleźć żadnego
Eminence’a z takimi parametrami. Możecie podrzucić jakieś info co mógłbym
tam zamontować? Nie planuję też wydać więcej niż 350zł za
sztukę…znalazłem jedynie Eminence Legend BP 102 C jeśli się okaże że
np. nie są u nas dostępne to lipa…

Jakie głośniki 4ohm polecacie do Behringera bb 2x10i 1×15, aby uzyskać podobny efekt jak przy używaniu Eminence Beta 300 w kolumnie basowej 1×15?
Czy zastanawialiście się kiedykolwiek nad montażem głośników 4ohm w kolumnie basowej 2×10, jeśli tak, to jakie polecacie?
Czy byłoby możliwe, aby zainstalować głośniki 4ohm zamiast 10tek w kolumnie basowej Behringera bb 2x10i 1×15?
Jakie głośniki 4ohm będą idealne do Behringera bb 2x10i 1×15, tak aby nie przekroczyć budżetu 350zł za sztukę?
Czy jest potencjał dla mojej paki, jeśli zamontuję głośniki 4ohm bezpośrednio w Behringer bb 2x10i 1×15?
Czy dwa głośniki 4ohm zastąpią 10tki w kolumnie basowej Behringera bb 2x10i 1×15 bez utraty jakości dźwięku?
Czy możecie mi pomóc w wyborze najlepszych głośników 4ohm do mojego Behringera bb 2x10i 1×15, aby uzyskać lepszy dźwięk?
Jakie głośniki 4ohm będą najbardziej odpowiednie dla mojego Behringera bb 2x10i 1×15, jeśli nie potrzebuję najwyższej jakości dźwięku?
Czy warto zainwestować w głośniki 4ohm do kolumny basowej Behringera bb 2x10i 1×15, jeśli nie planuję grać na najwyższym poziomie?
Czy Eminence Legend BP 102 C będzie dobrym zamiennikiem dla głośników 4ohm w Behringera bb 2x10i 1×15?

Podziel się swoją opinią
logan150
logan150
Artykuły: 0

4 komentarze

  1. Nie wiem czy ci się będzie opłacać ładować w to głośniki za 700zł ale
    jak chcesz a nie ma 4 ohmowych to poszukaj 16 ohm, połączysz równolegle i
    otrzymasz też 8.

  2. No i obudowy kolumn się stroi pod konkretne głośniki. Całkiem możliwe, że
    zabrzmi to lepiej bo prawdopodobnie te oryginalne nie są najwyższych lotów.
    Może jest ktoś kto ma doświadczenie z wymianą głośników na inne i coś
    podpowie. Powodzenia:)

Możliwość komentowania została wyłączona.