Ibanezy Sr Premium

Ibanezy Sr premium

Witam.

Od jakiegoś czasu czytam forum, aczkolwiek to będzie chyba mój pierwszy
post, dlatego proszę o wyrozumiałość 😉

Jak zaznaczyłem w temacie interesuje mnie Wasze zdanie na temat tych gitar.
Może ktoś z Was ma, albo miał, albo zdecydowanie nie miał i nie będzie
miał bo..:) Swojego czasu grałem na starym SDGR i bardzo miło wspominam ten
czas. Dajcie znać czy macie jakieś doświadczenia, przemyślenia na ten temat
😉

p.s. jeśli temat był i przeoczyłem to z góry przepraszam i proszę o
stosowne linki. Linki około tematowe też mile widziane.

p.s. 2 Sprostowanie: to jednak mój drugi post 🙂

Pozdrawiam,

horsee

Czytając forum od jakiegoś czasu, chciałbym zapytać o Wasze zdanie na temat gitar Ibanez Sr Premium. Macie jakieś doświadczenia?
Interesują mnie Wasze przemyślenia na temat gitar Ibanez Sr Premium. Czy ktoś z Was może mi coś więcej o nich powiedzieć?
Mam pytanie dotyczące gitar Ibanez Sr Premium. Czy miał ktoś z Was okazję zagrać na takiej gitarze?
Planuję zakup gitar Ibanez Sr Premium i chciałbym poznać Wasze opinie na temat tej serii. Co o nich sądzicie?
Czy ktoś może mi polecić gitarę Ibanez Sr Premium? Czy warto na nią wydać pieniądze? Jakie macie doświadczenia z tą serią gitar?
Jako basista zainteresowany jestem opinią na temat gitar Ibanez Sr Premium. Czy ktoś miał okazję grać na takiej gitarze?
Co sądzicie o gitarach Ibanez Sr Premium? Czy warto zainwestować w taką gitarę?
Jako nowy użytkownik forum zwracam się do Was z pytaniem o gitarach Ibanez Sr Premium. Która z serii polecacie? Czy macie jakieś doświadczenia w ich używaniu?
Interesuję się zakupem gitary Ibanez Sr Premium i chciałbym znać Wasze opinie na temat tej serii. Co sądzicie o tych gitarach?
Czekam na Wasze odpowiedzi na temat gitar Ibanez Sr Premium. Czy warto zainwestować w taką gitarę? Czy macie jakieś doświadczenia z jej używania?

Podziel się swoją opinią

2 komentarze

  1. Ja grałem na „starym” SR, teraz gram na „nowym” SR (choć akurat nie Premium).
    Modele SR Premium są bardzo drogie i można dyskutować, czy warte swojej
    ceny. Spotkałem opiniię, że absolutnie nie, niemniej sam nie grałem. W sumie
    seria SR to nie są basy dla każdego, choć podejrzewam, że z modeli Premium
    można ukręcić więcej, niż np. z takiego SR700 (na nim gram na co dzień).

  2. W polsce pewnie ciezko będzie Ci znalesc opinie na temat serii premium , Ja w
    tej chwili mam na stanie SR800 MiJ i SR605NTF lubię te basy przedewszyskim za
    cienkie , szybkie gryfy.Nie wiem czy kiedykolwiek pozbedę się tych
    basów.Szczegolnie przy piątce cieznki gryf to zdecydywany atut , brzmią
    nowocześnie na pewno nie tak jest klasyczny fender.Elektronika działa
    poprawnie , daje na spore możliwości modelowania brzmienia w szczególności
    w przypadku 3 stopniowej eqalizacji.

    Ponziej link do talk bass tam nieco więcej pisze na temat serii premium:

    [url]threads/ibanez-sr-5005-prestige-or-warwick-streamer-lx-5.1210102/[/url] sr5005 vs. Warwick streamer

Możliwość komentowania została wyłączona.