Laney Rb567

Laney Rb5/6/7

Witam.

Kupuję nowe combo do bassu na koncerty i zastanawiam się które z tych trzech
wybrać?

Wszystkie są w podobnych cenach. Nie wiem zbytnio czym one się różnica,
wiem że Rb7 ma dwa głosniki :P…

Jakie mam wybrać combo do bassu spośród Laney Rb5/6/7, skoro wszystkie są w podobnych cenach?
Zastanawiam się, które z combo Laney Rb5/6/7 będzie najlepsze do gry na koncertach – co proponujesz?
Które z tych trzech combo do bassu marki Laney byłoby najlepsze do mojego stylu muzyki na koncertach?
Czy ktoś może mi doradzić, które combo Laney Rb5/6/7 jest najlepsze dla basisty?
Rzadko korzystam z efektów w grze na basie, więc którego combo Laney Rb5/6/7 lepiej wybrać z myślą o koncertach?
Planuję zakupić nowe combo do basu i słyszałem, że Laney Rb7 jest wyposażone w dwa głośniki. Czy ta opcja jest wart swojej ceny?
Czy ktokolwiek miał szansę grać na combie Laney Rb5/6/7 i chciałby się podzielić swoją opinią?
Jaki model combo basowego Laney Rb5/6/7 jest najlepszy do niskiego stroju?
Czy rzeczywiście combo Laney Rb7 z dwoma głośnikami oferuje lepszy dźwięk w porównaniu do wersji Rb5 i Rb6?
Które combo basowe firmy Laney – Rb5, Rb6 czy Rb7 – byłoby najlepsze do mojej muzyki inspirowanej jazzem w wykonaniu na koncertach?

Podziel się swoją opinią

7 komentarzy

  1. Przde wszystkim nie kupuj Laneya. To naprawdę słaby wybór. Nie znam jednego
    sensownego basisty co by na tym grał, a na salce miałem wersję 210 – liche,
    słabe i brzmi jak gówno zawinięte w karton. Gorsze nawet od serii MAG.

  2. Bardzo dobry wzmacniacz, mam rb7 polecam… porównanie do maga (szybko
    przesterującego, cichego muła) bardzo nietrafione, o jakieś dwie półki
    jakości.

    pomimo już prawie zmienionego zestawu kombo u mnie zostaje jako bardzo fajny
    poręczny kompaktowy sprzęt (jest dużo więcej warte użytkowo niż bym za
    nie wziął)

    Jest dosyć neutralny w brzmieniu, więc fajny bas brzmi na nim fajnie…

    jedyny minus – przy większej głośności brakuje trochę w dole, ale za to po
    dopięciu kolumny kopie dupsko.

    Zagrałem na nim dużo wszystkiego i kilu kumatych muzyków też z niego
    korzystało, wszyscy zadowoleni 🙂

  3. brac? koles mowi ze combo ma z 5-6 lat.

    OLX.pl/oferta/laney-rb7-combo-basowe-150watt-rms-2×10-horn-CID751-ID9Dnqz.html#2752622f24

Możliwość komentowania została wyłączona.