Warwick Bc80 A Laney Rb6

warwick bc80, a laney rb6

czesc,

chciałem zapytac o porownanie tych dwoch comb basowych. pracowalem trochę na
warwicku bc80 i bylem zadowolony.

przymierzam się do zakupu warwicka bc150 albo rb6, ktoś miał stycznosc i może
się wypowiedziec rzetelnie jak one pracuja ?

Czy mam doświadczenie z warwickiem bc80 i laneyem rb6 i mógłbym porównać ich brzmienie?
Zastanawiam się nad kupnem warwicka bc150 lub rb6 i chciałbym poznać ich charakterystykę.
Czy miałem kontakt z oboma combami basowymi i jestem w stanie powiedzieć, który lepiej sprawdzał się w moim graniu?
Czy słyszałem coś na temat porównania warwicka bc80 i laneya rb6 i chciałbym poznać opinię innych muzyków?
Czy chciałbym dowiedzieć się, która z tych dwóch opcji byłaby najlepsza dla mnie – warwick bc150 czy laney rb6?
Czy spotkałem kogoś, kto grał na warwicku bc150 lub laneyu rb6 i miałby czas podzielić się swoimi spostrzeżeniami?
Czy miałem okazję porównać warwicka bc80 z bc150 lub rb6 i widziałem różnice między nimi?
Czy słyszałem o tym, że warwick bc150 i laney rb6 to dobre opcje i chciałbym znaleźć szczegółowe porównanie?
Czy jestem nowym graczem basu i chciałbym zapytać, który z tych dwóch modeli byłby dla mnie najlepszy?
Mam sugestie lub pomysły, który model jest lepszy, bazując na moim doświadczeniu gry na warwicku bc80.

Podziel się swoją opinią

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.