Brak Idealnej Ciszy

Brak idealnej ciszy

Hey, po włączeniu mute lub ustawieniu master w pozycji zero z mojego komba
wychodzi bardzo cichy i lekko znieksztalcony dźwięk tego co gram. Nie grając
jest oczywiście ok. Ktoś coś wie na temat tego przypadku i jaka może być
przyczyna? Pozdrawiam

Dlaczego po włączeniu mute lub ustawieniu master w pozycji zero, z mojego komba wychodzi zniekształcony dźwięk tego, co gram?
Czy ktoś miał taki problem jak ja, gdzie brak idealnej ciszy po włączeniu mute lub ustawieniu master w pozycji zero?
Jakie są przyczyny występowania zniekształceń dźwięku przy braku idealnej ciszy po włączeniu mute lub ustawieniu master w pozycji zero na moim kombie?
Co może spowodować cichy dźwięk zniekształcony po włączeniu mute lub ustawieniu master w pozycji zero z mojego komba podczas grania?
Czy jest możliwe, aby ktoś miał podobny problem z cichym lekko zniekształconym dźwiękiem po włączeniu mute lub ustawieniu master w pozycji zero z mojego komba?
Czy ktoś zna sposoby na rozwiązanie problemu braku idealnej ciszy po włączeniu mute lub ustawieniu master w pozycji zero z mojego komba?
Jakie są sposoby na naprawienie zniekształconego dźwięku po włączeniu mute lub ustawieniu master w pozycji zero na moim komba podczas grania?
Czy ktoś ma pomysł na to, co może być powodem braku idealnej ciszy po włączeniu mute lub ustawieniu master w pozycji zero z mojego komba?
Czy jest sposób na regulację dźwięku po włączeniu mute lub ustawieniu master w pozycji zero z mojego komba?
Czy ktoś ma doświadczenie z problemem braku idealnej ciszy po włączeniu mute lub ustawieniu master w pozycji zero z mojego komba? Jak go rozwiązaliście?

Podziel się swoją opinią
lovebass
lovebass
Artykuły: 3

8 komentarzy

  1. Mazdah piszesz na poważnie, czy to żart 😀 mi się wydaje że jest pewnie
    jakiś sposób na całkowite wyciszenie ale nie znam się na elektronice 😉

  2. Piszę absolutnie poważnie.

    To samo jest w SVP-PRO, SVT-3PRO, ABM 400 i wielu innych wzmacniaczach i
    przedwzmacniaczach które miałem.

    SVT-CL wydaje nawet dźwięk w trybie stand by – choć teoretycznie nie
    powinien.

    Być może nie jest to stan fabryczny, z powodu wieku i stopnia zużycia
    elementów, jednak w ponad 20 letnim combie to naprawdę nic strasznego.
    Przypadłość tę mają prawie wszystkie piece z jakimi się spotkałem –
    wydają rzężące dźwięki przy włączonym mute (zazwyczaj jak master volume
    jest mocno odkręcony) albo grają przy wyciszonym do zera masterze.

  3. Dzięki za info, moje kombo ma w sumie 4 lata, jest z tej ostatniej serii
    trejsa i odkąd je kupiłem a jestem 1 właścicielem to tak było, dziwi
    trochę to że kiedyś gdy miałem zestawy głowa i paka wszystko się ładnie
    mutowało itd. Może jeszcze ktoś coś wie lub nawet udało mu się to
    zlikwidować ?

  4. Tak jak Mazdah pisze. Zapytałem o Ashdowna bo w nim mam to samo. Tak już jest
    🙂

  5. @lovebass: Dzięki za info, moje kombo ma w sumie 4 lata, jest z tej ostatniej serii trejsa i odkąd je kupiłem a jestem 1 właścicielem to tak było, dziwi trochę to że kiedyś gdy miałem zestawy głowa i paka wszystko się ładnie mutowało itd. Może jeszcze ktoś coś wie lub nawet udało mu się to zlikwidować ?

    Czyli wszystko jest w porządku, nie ma co naprawiać. Co najwyżej
    przerabiać. Ja bym nie przerabiał.

Możliwość komentowania została wyłączona.