Orange Crush Cr50bxt

Orange Crush CR50BXT

Witam!

Zakladam nowy temat ponieważ „Wyszukiwarka” mi nawala i nie mogę znaleźć tego
czego szukam..

Wszyscy zebrani basoofkowicze! czy jest tu ktoś kto jest posiadaczem
wzmacniacza Orange Crush CR50BXT i mogl by podzielić się jakimiś
informacjami, opiniami na temat tej ze Pomarańczki?

Chodzi mi głównie o jego sprawowanie na próbach, mniejszych imprezach
plenerowych i w klubach.. Czy ma on ta tyle mocy żeby przebił się przez
perkusje i „fuzzowana” lub crunchowa gitarę? Rzecz jasna na koncertach sprzet
będzie szedł na linie , ale chodzi mi o to jak będzie się sprawował
normalnie,”na sucho” bez omikrofonowania itp?

Czy mam wzmacniacz Orange Crush CR50BXT i chciałbym się podzielić moimi opiniami na temat tego sprzętu?
Czy osoba posiadająca wzmacniacz Orange Crush CR50BXT może udzielić mi rad dotyczących jego wykorzystania na próbach i małych koncertach?
Czy mam problem ze znalezieniem informacji na temat wzmacniacza Orange Crush CR50BXT i poszukuję opinii innych muzyków na jego temat?
Jestem zainteresowany kupnem wzmacniacza Orange Crush CR50BXT i chcę poznać opinie innych osób, które już go używają.
Czy ktokolwiek z tutaj zgatherowanych basistów ma wzmacniacz Orange Crush CR50BXT i mógłby mi powiedzieć, jakie są jego mocne i słabe strony?
Czy ktoś może podzielić się swoimi doświadczeniami dotyczącymi wykorzystywania wzmacniacza Orange Crush CR50BXT na różnych rodzajach koncertów?
Czy byłoby dobrze wybrać wzmacniacz Orange Crush CR50BXT dla potrzeb mojego zespołu i mojej gry na basie?
Czy wzmacniacz Orange Crush CR50BXT jest odpowiedni dla basisty, który często gra na koncertach i próbach?
Czy możecie polecić jakiś sprzęt lepszy niż wzmacniacz Orange Crush CR50BXT do gry na basie?
Czy ktoś z was wie, czy wzmacniacz Orange Crush CR50BXT jest kompatybilny z moim basem i innymi instrumentami, które używam na moich występach?

Podziel się swoją opinią
beniu1230
beniu1230
Artykuły: 0

2 komentarze

  1. @beniu1230: Czy ma on ta tyle mocy żeby przebił się przez perkusje i „fuzzowana” lub crunchowa gitarę?

    Nie ma. Kup coś tak ~2x mocniejszego.

  2. Tak jak pisze Kapral – 50W to na granicy minimum słyszalości. Chyba, że
    perkusista miotełkami gra.

Możliwość komentowania została wyłączona.