Gitara Basowa Jackson Js3v Concert Bass

Gitara Basowa Jackson JS3V Concert Bass

Witajcie! Znajomy upatrzył sobie ten oto bas (OLX.pl/oferta/gitara-basowa-jackson-js3v-concert-bass-CID751-IDanG9b.html) i zapytał mnie, czy warto go brać. Niestety, ja też nie bardzo rozeznaję
się w tym temacie, dlatego pytam Was. Chodzi głównie o muzykę rock/metal.
Co o tym sądzicie?

Czy znacie model gitary basowej Jackson JS3V Concert Bass i co o nim sądzicie?
Czy warto kupić gitare basową Jackson JS3V Concert Bass na OLX i czy to dobry wybór dla rocka i metalu?
Co sądzicie o basie Jackson JS3V Concert Bass i czy polecalibyście go dla muzyki rockowej lub metalowej?
Czy miał ktoś już styczność z gitara basową Jackson JS3V Concert Bass i może podzielić się swoimi wrażeniami na jego temat?
Dopasuje sie gitara basowa Jackson JS3V Concert Bass do mojego stylu grania rockowego lub metalowego?
Czy ktoś może mi powiedzieć na ile jest wartościowa gitara basowa Jackson JS3V Concert Bass?
Czy jestem w stanie zmusić gitare basową Jackson JS3V Concert Bass by wydała mocne dźwięki na moje potrzeby?
Czy ktoś wymienił już na gitara basowej Jackson JS3V Concert Bass struny i ile szło to w zakresie cenowym?
Czy mieszcze się w budżecie zakupu gitary bassowej Jackson JS3V Concert Bass i czy to wybór dla muzyki rockowej lub metalowej jest odpowiedni?
Czy gitara basowa Jackson JS3V Concert Bass to zabela propozycja rozpoczęcia swojej kariery muzycznej dla osoby, która rozpoczyna naukę gry na basie w rocku lub metalu?

Podziel się swoją opinią

15 komentarzy

  1. @marcinb7: Do metalu lepszy byłby Thunderbird

    A do jazzu tylko Jazz Bass. Za to Precision do precyzyjnego grania.

  2. @marcinb7: Do metalu lepszy byłby Thunderbird

    Mam na myśli i potężny dźwięk z dwóch aktywnych humbackerów jak i
    wygląd pasujący na scenę undergrundową.

  3. @marcinb7: wygląd pasujący na scenę undergrundową

    Dopisz IMO albo się przyczepię 😉

  4. allegro.pl/ibanez-roadstar-bass-86r-i5450898098.html

    Niech kupi i nie grzeszy więcej

  5. Jesteś już tu 2 lata, więc powinieneś troszkę się znać i myśleć.
    Szkoda, że jest Ci to obce. Jeśli nie japończyk ani precel ani jazz to może
    sub ray 4. Ale chwila! To też konstrukcja Leo Fendera!

Możliwość komentowania została wyłączona.