Przester Ktory Zagada Tez Z Gitara

Przester, który zagada też z gitarą.

Jak w temacie…są takie przestery, które gadają dobrze z oboma
instrumentami. Chodzi mi o distortion lub fuzz.

Póki co prześledzilem youtube’a. Zarówno z basem i gitarą dobrze gadały
Proco Rat, Zvex Fat Fuzz Factory, czasem EHX Big Muff (ale Muff chyba odpada,
nie lubię go za bardzo).

Jakie macie doświadczenia w temacie? Które efekty się nadadzą?:)

Czy próbowałeś już używać przesteru, który działa dobrze zarówno z basem, jak i gitarą? Jakie są twoje doświadczenia w tym temacie?
Jakie przestery polecasz do gry na basie i gitarze? Czy używałeś już któregoś z nich?
Czy wiesz, jakie przestery idealnie sprawdzą się zarówno z basem, jak i gitarą? Masz jakieś konkretnie wskazówki?
Jaka jest twoja opinia na temat przesterów, które nadają się do obu instrumentów – basu i gitary? Użyłeś już takiego efektu?
Czy jesteś w stanie polecić jakiś przester, który działa dobrze z basem i gitarą? Jaki dokładnie?
Czy kiedykolwiek użyłeś przesteru, który nadaje się zarówno do gitary, jak i basu? Jakie były efekty?
Jaki przester polecasz w przypadku grania na basie i gitarze? Dlaczego taki właśnie?
Czy wiesz, który przester jest najlepszy do gry na basie i gitarze? Jakie masz na ten temat doświadczenia?
Czy miałeś już okazję użyć przesteru, który dobrze współgra zarówno z basem, jak i gitarą? Czy uwzględniasz go w swojej grze?
Jakie przestery polecasz gitarzystom i basistom, którzy chcą uzyskać najlepszy efekt dźwiękowy? Jakie instrumenty dobrze będą współgrać z takimi efektami?

Podziel się swoją opinią
Wojcik0602
Wojcik0602
Artykuły: 1

6 komentarzy

  1. Podejrzewam, że Polish Love i Polish Hate powinny śmigać z elektrykiem, bo
    pierwszy daje dość „lampowy” drive, a drugi to fuzz z regulowanym poziomem
    dołu.

    Z basem te dwa efekty razem są obłędne, podejrzewam, że również z
    elektrykiem. Miałem zamiar zrobić testy z kumplem i jego elektrykiem oraz
    piecykiem ale czasu nie było, po świętach może nam się uda.

  2. Fulltone Fulldrive 2/ Fulltone OCD. Mam kopię tego pierwszego i sprawdza się
    znakomicie z jednym i z drugim.

  3. SFT catalinbread, w sieci jest trochę testów-recenzji, zarówno na bas jak i
    gitarę.

  4. behringer bod400 bardzo kiepski ale z gitara dogaduje się wyjątkowo dobrze 😛
    jak coś mam na oddanie za flaszkie

  5. Marshall guvnor lub jackhammer. Super z gitara, dobrze z basem. Zaletą jest
    cena – używki do wyhaczenia za ok. 100zł.

    RS

Możliwość komentowania została wyłączona.