Sigi Busch 8211 Jazz Bass Compendium 8211 Prosba O Kopie

Sigi Busch – Jazz Bass Compendium – prośba o kopię.

Witam serdecznie wszystkich, pytanie kieruje głównie do kontrabasistów, lecz pewnie wiele basistów także posiada ową książkę. Otóż czy mógłby ktoś poratować kopią książki autorstwa Sigi Buscha p.t. Jazz Bass Compendium, lecz w wersji z okładką jaka widnieje w załączniku. Może być to pierwsza połowa, albo chociaż pierwsza ćwiartka książki, lub link do jakiejś strony, gdzie mógłbym pobrać (może myć także płatna). Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Czy mam prośbę do kontrabasistów o kopię książki Sigi Buscha pt. Jazz Bass Compendium?
Czy jest ktoś, kto posiada ową książkę i mógłby mi przesłać kopię?
Czy ktoś z basistów posiada Jazz Bass Compendium od Sigi Buscha i mógłby mi pomóc?
Czy ktoś mógłby mi udostępnić link do strony, gdzie mogę pobrać Jazz Bass Compendium od Sigi Buscha?
Czy istnieje możliwość uzyskania kopii pierwszej połowy lub pierwszej ćwiartki Jazz Bass Compendium od Sigi Buscha?
Czy znacie kogoś, kto może pomóc mi w znalezieniu Jazz Bass Compendium od Sigi Buscha?
Czy jest jakaś strona, na której mogę znaleźć Jazz Bass Compendium od Sigi Buscha?
Czy przysłałby mi ktoś kopię Jazz Bass Compendium od Sigi Buscha?
Czy istnieje możliwość pobrania płatnej wersji Jazz Bass Compendium od Sigi Buscha?
Czy poszukuję Jazz Bass Compendium od Sigi Buscha i ktoś mógłby mi pomóc w zdobyciu kopii?

Podziel się swoją opinią
Freeplayer
Freeplayer
Artykuły: 0