Wooly Mammoth Morduje Atak

Wooly mammoth morduje atak

Witam, zanabyłem ostatnio zacną kopię legendarnego fuzza jak w tytule. I
zgodnie z tym co się czyta morduje niesamowicie atak. Póki gram otwarte frazy
polegające na wybrzmiewaniu to trzęsię ścianami (i o to chodzi), ale kiedy
trzeba zagrać coś o charakterystycznej rytmice wszystko ginie. Nic nowego –
wiadomo o tym od dawna.. pytanie czy są jakieś tricki jakby zminimalizować
problem? EQ w kostce? Granie kostką? W nagrodę za rozwiązanie problemu
oferuję próbki tego potwora do rzygania 😉

Czy ostatnio kupiłem kopię legendarnego fuzza, który morduje atak, ale mam problem z charakterystyczną rytmiką – czy znasz jakieś tricki, aby zminimalizować ten problem?
Jakieś pomysły, jak zmniejszyć problem z ginięciem charakterystycznej rytmiki, gdy gram na moim nowym, mordującym ataku fuzzie?
Czy EQ w kostce lub granie kostką może pomóc w minimalizowaniu problemu z charakterystyczną rytmiką na mordującym ataku fuzza?
Co robić, gdy moje otwarte frazy polegające na wybrzmiewaniu trzęsą ścianami, ale zagrać coś o charakterystycznej rytmice staje się problemem z moim nowym mordującym attakiem fuzza?
Jakie mogą być rozwiązania problemu z charakterystyczną rytmiką, kiedy korzystam z mojego nowego, mordującego ataku fuzza?
Czy jest jakiś sposób na minimalizowanie problemów z charakterystyczną rytmiką, gdy używam mordującego ataku fuzza?
Jakie są moje opcje, aby zminimalizować problem z charakterystyczną rytmiką, gdy używam mojego nowego, mordującego ataku fuzza?
Czy ktoś może zna jakieś tricki, aby zminimalizować problem z charakterystyczną rytmiką, gdy mam problem ze swoim nowym, mordującym atakiem fuzzem?
Jakie techniki lub sprzęt mogą pomóc mi w minimalizowaniu problemu z charakterystyczną rytmiką na moim nowym, mordującym ataku fuzza?
Czy istnieje jakaś inna opcja, aby pomóc mi w rozwiązaniu problemu z charakterystyczną rytmiką, kiedy korzystam z mojego nowego, mordującego ataku fuzza?

Podziel się swoją opinią
Dante Morius
Dante Morius
Artykuły: 33

6 komentarzy

  1. Jednym słowem – blend.

    Jednym zdaniem – przerobić mamuta albo kupić/zrobić looper z regulowanym
    blendem.

  2. Blend to jedno, a druga sprawa to tłumik na wejściu. Szczególnie jeśli masz
    instrument o silnym sygnale, mamut się dławi i traci na dynamice.

  3. @pinio: Blend to jedno, a druga sprawa to tłumik na wejściu. Szczególnie jeśli masz instrument o silnym sygnale, mamut się dławi i traci na dynamice.

    Czytałem o tym przed zamówieniem, mam precla pasywa, mamut jest przed
    preampem, więc problemu to nie powinno generować.

  4. Blend biorę pod lupę, prawdopodobnie na nim stanie. Dzięki za pomysł. Może
    jeszcze jakieś inne rozwiązanie?

Możliwość komentowania została wyłączona.