Head 2000zl

Head 2000z艂 +/-

Szukam heada do basu, kt贸ry pozwoli mi uzyska膰 'suche', jasne i klarowne brzmienie za oko艂o 2000 z艂. Uwagi na nadchodz膮ce zmiany w sprz臋cie i wymogi wyst臋p贸w w r贸偶nych zespo艂ach.

YouTube Head 2000z艂 +/-
Witajcie,

kieruj臋 si臋 do Was z pro艣b膮 o porad臋, kt贸ry head najlepiej pozwoli mi
wydoby膰 dane brzmienie. Uwielbiam bas, kt贸ry jest jakby to opisa膰.. „suchy”,
jasny i klarowny, selektywny. Obecnie gram na JB Vintage Modified, ale w
niedalekiej przysz艂o艣ci planuj臋 zakup rasowego Jazza MIJ (niekoniecznie z
logiem „F”, raczej co艣 z Restauracji Mateusza). Gram w 2 kapelach – weselnej
oraz w alternatywnie rockowej. Brzmienie, za kt贸rym mo偶na powiedzie膰
przepadam to co艣 tego typu –> https://www.youtube.com/watch?v=G89QR2dSCgM Micha艂 Wr贸bel. Mia艂em
okazj臋 kiedy艣 w pewnym programie telewizyjnym pod logiem Polsatu podpi膮膰
si臋 pod SWR + 2x paka Goliatha i by艂o to ca艂kiem fajne brzmienie.

Do wydania mam powiedzmy 2000z艂 +/- i mniej wi臋cej podobnie wydam na pak臋 –
oczywi艣cie u偶ywane. Dodatkowo planuj臋 naby膰 Sansampa, ale to z czasem.

Jakie艣 pomys艂y? W co celowa膰?

Dzi臋ki z g贸ry i pozdrawiam 馃檪

Jakiego heada polecacie, 偶eby uzyska膰 suche, jasne i klarowne brzmienie na basie, graj膮c na JB Vintage Modified i planuj膮c zakup rasowego Jazza MIJ za oko艂o 2000z艂?
Czy kto艣 ma jakie艣 do艣wiadczenie z SWR i pak膮 Goliatha w kontek艣cie uzyskania podobnego brzmienia do Micha艂a Wr贸bla?
Jakie heady i paki poleciliby艣cie do gry weselnej oraz alternatywnego rocka, maj膮c bud偶et oko艂o 2000z艂?
Kt贸ry head najlepiej sprawdzi si臋, 偶eby uzyska膰 selektywne brzmienie na basie?
Czy warto celowa膰 w Sansamp, je艣li chodzi o uzyskanie po偶膮danego brzmienia na basie?
Jaki head polecacie do uzyskania brzmienia opisanego jako suche, jasne i klarowne, maj膮c na uwadze bud偶et oko艂o 2000z艂?
Czy kto艣 mia艂 okazj臋 gra膰 na rasowym Jazzie MIJ i mo偶e poleci膰 head do tego instrumentu, 偶eby uzyska膰 po偶膮dane brzmienie?
Kt贸ry head b臋dzie najlepszym wyborem do gry weselnej i alternatywnego rocka, maj膮c na uwadze po偶膮dane brzmienie i bud偶et oko艂o 2000z艂?
Jaki head i paka pozwol膮 mi uzyska膰 brzmienie podobne do Micha艂a Wr贸bla, je艣li mam do dyspozycji oko艂o 2000z艂?
Czy polecacie jakie艣 konkretnie heady i paki do gry weselnej oraz alternatywnego rocka, maj膮c na uwadze po偶膮dane brzmienie i bud偶et oko艂o 2000z艂?

Podziel si臋 swoj膮 opini膮
Delicious
Delicious
Artyku艂y: 0