Laney Linebacker 100 Bass

Witam wszystkich ! ! !

Ostatnio zastanawiam się nad kupnem jakiegoś wiekszego comba i wpadl mi do
glofki pomysl taki :

allegro.pl/item262594372_laney_linebacker_100_bass_bcm.html

czy ktoś miał kiedy do czynienia z tym sprzetem ???

pozdrawiam

Czy myślę o kupnie większego comba i chcę zapytać, czy ktoś miał do czynienia z Laney Linebacker 100 Bass?
Interesuję się sprzętem basowym i chciałbym poznać opinie o Laney Linebacker 100 Bass.
Czy zastanawiam się nad zakupem nowego comba basowego i pytam czy ktoś testował już Laney Linebacker 100 Bass?
Szukam informacji na temat Laney Linebacker 100 Bass, ponieważ rozważam jego zakup.
Czy mam pytanie dotyczące Laney Linebacker 100 Bass i chcę zapytać, czy ktoś już miał z nim doświadczenie?
Czy planuję kupić większe combo do gry na basie i pytam, czy ktoś może mi polecić Laney Linebacker 100 Bass?
Czy pytam innych basistów, czy mieli styczność z Laney Linebacker 100 Bass i jakie mają na jego temat opinie?
Czy chcę kupić Laney Linebacker 100 Bass i szukam opinii innych muzyków na jego temat?
Czy zastanawiam się nad zakupem wiekszego comba do grania na basie i pytam, czy ktoś już próbował grać na Laney Linebacker 100 Bass?
Czy planuję zakupić nowe combo basowe i szukam opinii na temat Laney Linebacker 100 Bass wśród innych basistów?

Podziel się swoją opinią
sirthomson
sirthomson
Artykuły: 0