Aguilar Tone H 350 Vs Eden Wtx 260 Plus Paczka

aguilar tone h. 350 vs eden wtx-260 plus paczka

W artykule rozwijam tematykę poszukiwania idealnej, niewielkiej głowy basowej w zestawie z paczką do uniwersalnego użytku. Dyskutuję o możliwościach modeli Eden WTX-260 oraz Aguilar Tone Hammer 350, z uwzględnieniem różnych opcji paczek - nowych i używanych, z różnych przedziałów cenowych.

Witam

Potrzebuję Waszej opinii. Chcę sobie sprawić jakąś niedużą głowę i
zgrabną paczkę. Szukam czegoś w miarę uniwersalnego bo gram praktycznie
każdy rodzaj muzyki z wyjątkiem ciężkich brzmień:p lubię ciepłe
mięsiste brzmienia, zestawu będę używał na próbach, małych koncertach i
czasami na chałturach jak się trafi:p. Generalnie nie potrzebuję dużej mocy
do tej pory grałem na apmegu ba115 htp i był aż za wystarczający i trochę
za ciężki. Zastanawiam się nad edenem wtx-260 nie miałem z nim do czynienia
na żywo, i nad aguilarem tone hammer 350, grałem na preampie th aguilara i
bardzo mi pasował. Co do paczki zastanawiam się używana czy nowa, z nowych
myślałem o
www.thomann.de/pl/aguilar_gs112_b_stock.htm

lub

www.thomann.de/pl/gallien_krueger_neo112_bassbox.htm

lub

www.thomann.de/pl/tecamp_xs_112_classic.htm

Wolałbym raczej sprzęt nowy to się tyczy głowy bo mam złe wspomnienia z
zakupami używanego a paczka nie musi być jakaś super bo będzie mi służyć
w roli odsłuchu:P

Może coś dordzicie ?

Czy warto wybierać między aguilar tone h. 350 a eden wtx 260 plus paczką, aby zyskać universale brzmienie?
Jaki sprzęt basowy polecacie do użytku na próbach, małych koncertach i chałturach, biorąc pod uwagę wyjątek ciężkich brzmień?
Jakie są Wasze opinie na temat aguilar tone h. 350 i eden wtx 260 plus paczki w kontekście ciepłego i mięsnego brzmienia?
Czy polecalibyście zakup używanej kolumny basowej, czy lepiej postawić na nową?
Jakie paczki odsłuchowe polecacie dla niedużej głowy basowej?
Czy zdecydowanie dobrać się do jednej konkretnej marki, czy pozwolić sobie na większy wybór?
Jaki sprzęt basowy polecalibyście dla osoby grającej w każdy rodzaj muzyki z wyjątkiem ciężkich brzmień?
Na jaki sprzęt warto postawić, aby nie przemęczać kręgosłupa podczas transportu np. na chałturę?
Jak dobrze zaznajomiony jesteście z działaniem aguilar tone hammer 350 oraz eden wtx 260?
Czy jesteście w stanie pomóc w znalezieniu głowy i kolumny basowej, które spełnią moje wymagania dotyczące brzmienia i wyposażenia?

Podziel się swoją opinią
bassbart
bassbart
Artykuły: 0

Jeden komentarz

  1. Edeny z tej serii nie powalają. Dzisiaj grałem na obu: 500 i 260 i każdy dół miał ok ale jakieś takie strasznie niemuzyczne mi się wydały. Potencjometr Enhance maskarował brzmienie o kompresorze nie wspominając… Z tych co wypisałeś to mogę Galliena polecić (komplet paczka plus head do tego nie wiem jak grają te mniejsze ale RB są ok) . Bardzo uniwersalne ale musisz pamiętać że mają mocny dolny środek i ostrą górę. Podejrzewam, że TecAmp i Aguilar będą prezentować się bardzo ładnie. A tak w ogóle to jeżeli chodzi o dobrą paczkę 1×12 to polecam firmę NoisyBox i głośnik Celestion TF1225. Brzmią świetnie.

Możliwość komentowania została wyłączona.