wybrane części do basówki

Autor szuka miejsca zakupu podstrunnicy hebanowej oraz pręta regulacyjnego o przekroju 'U' dla gitary basowej. Kontaktował się z Mayonesem oraz z lutnikami, poszukiwał za granicą, ale problemem jest biurokracja i wysokie koszty.

witam jeśli ktoś już kiedyś o to pytał, sorry za powtórkę. Szukam miejca, gdzie mogę kupić podstrunnicę hebanową oraz pręt regulacyjny o przekroju typ „U”. Napisałem do Mayonesa, ale jak do tej pory cisza. Pisałem również do kilku lutników, ale tamat wydaje się być egzotyczny jak wycieczka lotniczna na kanarku. Szukałem za wielką wodą, tam owszem jest możliwość takiego zakupu, ale ilość biurokratycznej pracy, którą muszę włożyć w import jest przerażająca (odprawy celne, pisma etc). Na koniec różnica w cenie drastycznie maleje (czes spędzony w kolejce w dusznym budynku urzędu pocztowego to również koszt. Znalazłem również sklep z Niemczech, natomiast ceny już nie takie przystępne i przesyłka (mimo wszystko) kosztowna. W związku z powyższym szukam w kraju kogoś kto może takowe części sprzedać. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Gdzie mogę kupić hebanową podstrunnicę i pręt regulacyjny typu U do mojego basu?
Czy ktoś zna sprzedawcę przykładowo podstrunnic hebanowych i prętów regulacyjnych dla basów?
Czy ktoś miał kiedykolwiek potrzebę zakupienia hebanowej podstrunnic i prętów regulacyjnych dla basów? Skąd je kupił?
Jaki jest najlepszy sposób na znalezienie hebanowej podstrunnic i prętów regulacyjnych typu U dla basów w Polsce?
Czy może mi ktoś polecić sklep lub sprzedawcę, gdzie mogę kupić hebanową podstrunnicę i pręt regulacyjny do mojego basu?
Czy ktoś zna miejsce, gdzie można zakupić hebanowe podstrunnice i pręty regulacyjne typu U dla basów w Polsce?
Czy jest ktoś, kto sprzedaje hebanowe podstrunnice i pręty regulacyjne typu U dla basów w Polsce?
Kto może mi pomóc odnaleźć hebanowe podstrunnice i pręty regulacyjne typu U dla basów w Polsce?
Czy jest ktoś w Polsce, kto sprzedaje hebanowe podstrunnice i pręty regulacyjne typu U dla basów?
Jak znaleźć sprzedawcę hebanowych podstrunnic i prętów regulacyjnych dla basów w Polsce?

Podziel się swoją opinią
lobisomem
lobisomem
Artykuły: 6

4 komentarze

  1. Odgrzewam temat. Tym razem rzecz ma się przystawek. Po pierwsze układ aktywny
    czy pasywny? (fretless) Po drugie zaś ile i jakie? Będę wdzięczny za
    podpowiedzi.

Możliwość komentowania została wyłączona.