Jak dbać o sprzet w niekorzystnych warunkach [kiepska sala prób]

Witam! Sformułuję swoje pytanie krótko i zwięźle – jak dbać o pozostawione wzmacniacze, głośniki comba itd w salce prób, w której warunki nie są dla takowego sprzętu sprzyjające – ja na przykład gram z kapelą na strychu u perkusisty, mamy końcówkę marca, jest zimno, strych nie jest ocieplony, wilgoci raczej tam nie ma, ale mimo to martwię się o swój sprzęt. Nie mogę sobie pozwolić na targanie 40 kilo paki samochodem na każdą naszą próbę, już noszenie wzmacniacza jest pewnym problemem. Czy taki sprzet można jakoś zabezpieczyć, jeżeli tak, to czy możecie doradzić jakieś proste metody, nie wymagające szczególnego wkładu finansowego?

Jak dbać o swój sprzęt w trudnych warunkach w sali prób?
Co zrobić, aby mój sprzęt pozostawiony w niekorzystnych warunkach w sali prób nie uległ uszkodzeniu?
Jakie metody zabezpieczenia sprzętu w kiepskiej sali prób są polecane?
Jak zapobiec uszkodzeniu sprzętu muzycznego w zimnej i nieocieplonej sali prób?
W jaki sposób chronić sprzęt, gdy muszę go pozostawić w sali prób na dłuższy czas?
Czy istnieją proste sposoby zabezpieczenia sprzętu muzycznego, które nie wymagają dużych nakładów finansowych?
Jak dbać o głośniki i wzmacniacze w kiepskiej, nieocieplonej sali prób?
Co zrobić, aby sprzęt muzyczny pozostawiony na strychu nie uległ uszkodzeniu?
Jak zabezpieczyć sprzęt muzyczny, gdy nie mam możliwości przetransportowania go na każdą próbę?
Jakie są najskuteczniejsze metody zabezpieczenia sprzętu muzycznego w niekorzystnych warunkach, takich jak zimna nieocieplona sala prób?

Podziel się swoją opinią

Jeden komentarz

  1. Jak nie ma wilgoci i temperatura jest stabilna to nie ma co się przejmować.
    Nagłe zmiany temperatury są zabójcze, stał niska temperatura jest spoko.

Możliwość komentowania została wyłączona.