Przesterowanie brzmienia

Korzystam z kolumny Trace Elliot i heada tranzystorowego Gallien Krueger.
Bezpośrednio po podłączeniu gitary do „elektrowni”, bas brzmi normalnie –
basowo, czysto, klarownie, jednak po kilku sekundach zaczyna przesterowywać,
zaś po około dwóch minutach brzmię, jakbym grał na rasowym overdrive.
Podłączyłem gitarę do innego heada i kolumny – wszystko w porządku, inny
head i własna kolumna – wszystko w porządku, podłączam inną gitarę pod
swój head – i tu chyba jest problem. Niestety nie mam pojęcia co mogło się
zepsuć, nie znam się na elektronice, może któryś z was miał podobny
problem?

Czy ktoś z was miał problem z przesterowaniem brzmienia basu po podłączeniu go do Trace Elliot i heada Gallien Krueger?
Czy ktoś zna przyczynę przesterowania podczas gry na gitarze podłączonej do tej samej konfiguracji sprzętu?
Czy był ktoś w stanie rozwiązać podobny problem z przesterowaniem dźwięku?
Czy ktoś mógłby mi doradzić w kwestii naprawy przesterowania basu po podłączeniu go do Trace Elliot i heada Gallien Krueger?
Czy ktoś spotkał się z podobnymi wadami sprzętu, które powodują przesterowanie dźwięku basu?
Czy ktoś ma pomysł, jak usunąć przyciężką wadę sprzętu, która prowadzi do przesterowania dźwięku podczas grania?
Czy ktoś może polecić specjalistę od naprawy gitar, kto zajmuje się rozwiązywaniem problemów z przesterowaniem dźwięku?
Czy ktoś zna możliwe przyczyny przesterowania dźwięku basu po podłączeniu go do Trace Elliot i heada Gallien Krueger?
Czy ktoś zna sposoby naprawy problemów z brzmieniem basu, które pojawiają się po kilku sekundach gry?
Czy ktoś miał podobną sytuację i jest w stanie mi pomóc z usunięciem przesterowania dźwięku podczas gry na basie?

Podziel się swoją opinią
Gregoryy
Gregoryy
Artykuły: 0