głośniki do comba Hartke Ha2500 250Watss

Witam mam pytanie. Spaliły mi się głośniki w combie basowym Hartke Ha2500
250Watss i teraz próbuję zamówić nowe dwa głośniki które by do tego
comba pasowały. Czy te głośniki byłyby odpowiednie ?
www.sklep.mvoice.pl/eminence-beta-10-250w-80hm-p-713.html a jeśli nie to
jakie. Proszę o odpowiedź.

„Czy kiedyś spaliłeś głośniki w swoim combie basowym Hartke Ha2500 250Watts i czy wiesz, jakie głośniki do niego pasują?
„Czy masz obecnie problem ze spalonymi głośnikami w swoim combie basowym Hartke Ha2500 250Watts i poszukujesz odpowiednich do niego głośników?
„Czy myślałeś o zamówieniu głośników do swojego comba basowego Hartke Ha2500 250Watts i czy potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiednich?
„Czy jesteś zainteresowany kupnem nowych głośników do swojego comba basowego Hartke Ha2500 250Watts i czy wiesz, jakie powinieneś wybrać?
„Czy miałeś kiedyś problem ze spalonymi głośnikami w swoim combie basowym i jakie głośniki byłyby najlepsze do wymiany w Hartke Ha2500 250Watts?
„Czy zamawiałeś już kiedyś głośniki do swojego comba basowego Hartke Ha2500 250Watts i jakie wybrałeś?
„Czy jesteś świadomy, że spalenie głośników w combie basowym Hartke Ha2500 250Watts jest dość częstym problemem i jakie głośniki najczęściej się do nich stosuje?
„Czy wiesz, jakie głośniki będą pasowały do twojego comba basowego Hartke Ha2500 250Watts po spaleniu poprzednich?
„Czy kiedykolwiek musiałeś kupić nowe głośniki do swojego comba basowego Hartke Ha2500 250Watts i czy znasz najlepsze modele na rynku?
„Czy potrzebujesz porady dotyczącej zakupu głośników do swojego comba basowego Hartke Ha2500 250Watts po spaleniu poprzednich i czy wiesz, jakie modele są najlepsze?

Podziel się swoją opinią
yarogrzmot
yarogrzmot
Artykuły: 0

6 komentarzy

  1. Powinny być ok, mocy starczy, impedancja też odpowiednia, no i firma 😀 takie
    jest moje zdanie, niech wypowiedzą się też inni, może podadzą jeszcze
    jakieś propozycje.

  2. Beta10 to muł. Juz lepiej Fane sov 10-125 lub emi gamma10.

    Z celestiona TF1020. Eminence kupisz od reki w case-pack.

  3. Ja w takim combo wymieniałem głośniki na celestiony tf 1020 wzmacniacz grał
    głównie środkiem gammy godne polecenia myślę, że lepiej się sprawdza od
    tf

  4. Zgadza się TF sa dość wysoko zaznaczone. W sumie zależy co kto lubi bo może
    Beta okazac się ok. Gamma to już wyzsza liga.

Możliwość komentowania została wyłączona.