Brumienie – schecter stiletto extreme 5

Witam, mam problem tego rodzaju, że gdy podpinam bas (schecter stiletto
extreme 5) pod piec słychać brumienie i różne inne dziwne odgłosy jenak
gdy dotykam potencjometrów brumienie znika. Wiecie może jak ten problem
naprawić? zamieszczam zdjecie przewodow ale nie za bardzo mam mozliwosc
zrobienia go w lepszej jakosci wiec watpie ze to coś da. Pozdrawiam.

Jakie moje problemy mogą powstać, gdy podpinam mój bas (schecter stiletto extreme pod piec, a słychać tylko brumienie i różne dziwne odgłosy?
Czy wiecie, jak rozwiązać problem z brzęczeniem basu (schecter stiletto extreme , kiedy go podłączam do pieca?
Co mam zrobić, aby pozbyć się brzęczenia i innych dziwnych dźwięków, jakie słychać, kiedy gram na basie (schecter stiletto extreme i podłączam go do pieca?
Czy ktoś wie, jak usunąć problem z brzęczeniem, które słyszę, kiedy podłączam swój bas (schecter stiletto extreme do pieca?
Czy zdarza Wam się słyszeć dziwne odgłosy, brzęczenie, lub inne problemy kiedy podłączacie swój bas (schecter stiletto extreme do pieca?
Jakie kroki powinienem podjąć, aby usunąć brzęczenie i dziwne odgłosy rejestrowane podczas gry na moim basie (schecter stiletto extreme , gdy go podłączam do pieca?
Czy ktoś miał już taki problem jak ja, gdy podłączał swój bas (schecter stiletto extreme do pieca i słyszał dziwne odgłosy?
Jak mogę rozwiązać problem z brzęczeniem, które powstaje, gdy gram na swoim basie (schecter stiletto extreme i podłączam go do pieca?
Czy macie jakieś pomysły lub sposoby na pozbycie się brząkających dźwięków i innych problemów podczas grania na basie (schecter stiletto extreme i podłączaniu go do pieca?
Jakie rozwiązanie polecacie, aby usunąć problem z brzęczeniem i innych dziwnych odgłosów powstających po podłączeniu mojego basu (schecter stiletto extreme do pieca?

Podziel się swoją opinią

Jeden komentarz

  1. 1. Sprawdź czy masa jest podłączona wszędzie gdzie trzeba.

    2. Jeżeli jest, to poczytaj sobie o „ekranowaniu” basu.

Możliwość komentowania została wyłączona.